Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Quantum Theory (X360)

Hra nabízí velice podobný styl akce jako populární Gears of War jen s tím rozdílem, že se autoři více soustředí na vyprávění příběhu a spolupráci postav, ať už v singleplayeru, nebo kooperativním multiplayeru. Mnoho let uběhlo od katastrofy, která vymýtila takřka veškerou lidskou populaci na planetě. Zbylo jen pár přeživších a ti vytvořili společenství zvané…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
265 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hra nabízí velice podobný styl akce jako populární Gears of War jen s tím rozdílem, že se autoři více soustředí na vyprávění příběhu a spolupráci postav, ať už v singleplayeru, nebo kooperativním multiplayeru.

Mnoho let uběhlo od katastrofy, která vymýtila takřka veškerou lidskou populaci na planetě. Zbylo jen pár přeživších a ti vytvořili společenství zvané "Cocoon", aby mohli čelit stále se zvyšující hrozbě post-apokalyptického světa "Erosion". Vojenské jednotky Cocoonu mají za úkol bojovat proti Erosion a zaútočit na zdroj samotného zla "Living Tower".

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.