Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Psycho-Pass: Mandatory Happiness (PS4)

V blízké budoucnosti vývoj pokročilé technologie umožnil kvantifikaci a profilování mentálního stavu jednotlivců. Pro veřejný blahobyt jsou všechny emoce a myšlenky zdokumentované a řízené systémem Sibyl. Tento systém hodnotí kvalitu života jednotlivců tím, co je známé jako"Psycho-Pass", čtením myšlenek. Systém se dělí na dva hlavní komponenty, prvním je…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
1.209 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

V blízké budoucnosti vývoj pokročilé technologie umožnil kvantifikaci a profilování mentálního stavu jednotlivců. Pro veřejný blahobyt jsou všechny emoce a myšlenky zdokumentované a řízené systémem Sibyl. Tento systém hodnotí kvalitu života jednotlivců tím, co je známé jako"Psycho-Pass", čtením myšlenek. Systém se dělí na dva hlavní komponenty, prvním je Hue, vizuální reprezentace Psycho-Pass, která vyjadřuje úroveň stresu jednotlivců. A druhým je koeficient zločinnosti, který je numerickou hodnotou reprezentující kriminální schopnosti jednotlivců. Toto číslo určuje zda jednotlivec potřebuje vynucování od úřadu veřejné bezpečnosti. Detektivové jsou rozděleni na dvě skupiny: Donucovací jednotky, jejichž úkolem je vyšetřování zločinů a zadržování zločinců a inspektorů, kteří jsou zodpovědní za management donucovacích jednotek. Dystopický sci-fi příběh věků Vítejte ve společnosti, která je ovládána počítačem, kde nejmenší změna vašeho mentálního stavu může znamenat rozdíl mezi životem, vazbou, nebo dokonce horším osudem. větvící se příběhy Hrajte v roli Takuma Tsurugi, nebo Nadeshiko Kugatachi, každý z nich vybírá vlastní volby a ukončení příběhu, při tom jak řešíte velké záhady Sado Marine City. Ponořte se hlouběji do světa PSYCHO-PASS S příběhem od originálního autora série, Gena Urobuchi, zjistěte více o světě a postav, které si fanoušci oblíbili v anime.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.