Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Pizza Connection 3 (PC)

Otevřete si vlastní pizzerii Mamma mia... Fanoušky po celém světě dlouho očekávaný nový díl kultovní série „Pizza Connection“ se vrací na PC s ještě bohatší příchutí a větší dávkou sýra.Udělejte lidem pizzu,…

Jazyk EN
Žánr Simulátor
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
545 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Otevřete si vlastní pizzerii
 
Mamma mia... Fanoušky po celém světě dlouho očekávaný nový díl kultovní série „Pizza Connection“ se vrací na PC s ještě bohatší příchutí a větší dávkou sýra.
Udělejte lidem pizzu, která se neodmítá!
 
Kromě osvědčených a prověřených přísad této série nabízí ekonomický simulátor Pizza Connection 3 řadu nových ingrediencí! Propracujte se náročnou kampaní, v jejímž rámci se z prostého pizzaře na římských ulicích vypracujete na majitele světově úspěšného řetězce pizzerií! Pomocí editoru Pizza Creator si můžete vytvořit svou vlastní jedinečnou pizzu.
 
Ukažte konkurentům, jak se má pizza prodávat, a připravte svým zákazníkům jedinečný chuťový zážitek pokaždé, když navštíví jednu z vašich restaurací. Jestli toho dosáhnete pomocí reklamy zaměřené na cílovou skupinu a skvělých pizz ve stylových restauracích, anebo tím, že se budete pohybovat na hraně zákona díky občasnému využití sabotáže a násilí, je čistě na vás.
 
Je čas opět obohatit svět lahodných pizz a změnit význam slova dobrá chuť.
 
Nabídka:

  • Že ještě nikdo nevynalezl vaši oblíbenou pizzu? Veganskou, čistě vegetariánskou, anebo masovou s dodatečnou porcí masa? V legendárním  editoru Pizza Creator můžete navrhovat vlastní pizzy s více než 75 různými přísadami!
  • Kampaň pro jednoho hráče obsahuje 12 misí a umožní vám rozvinout se krok za krokem z obyčejného pizzaře v Římě na toho největšího pizzového magnáta na světě.
  • Od Sydney přes Berlín po Washington DC: Dobuďte největší metropole světa svým řetězcem pizzérií a objevte jejich jedinečné chutě!
  • Upravte restaurace k obrazu svému: rozvržení místností, nábytek, personál, výzdoba interiéru... V každém pizzaři je malý dekoratér interiérů.
  • Pomocí analýzy trhu a sofistikovaných marketingových strategií oslovte své zákazníky cílenou reklamou.
  • Zbavte se konkurence pomocí obzvláště pikantních přísad, jako jsou sabotáž a úplatky.
  • Rozmanitý režim volné hry nabízí alternativu kampaně. Vy sami si nastavujete širokou škálu parametrů od počátečního kapitálu, počtu obyvatel, konkurence a spousty dalšího, takže si můžete vytvořit vlastní výzvy.
  •  

… Dali byste si pizzu?

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.