Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Pillars of Eternity: The White March Expansion Pass (PC)

Balení obsahuje datadisk The White March Part I a Part II. Druhá část se vám automaticky stáhne, až bude letos v zimě vydána.Jde o krabičku s kódem ke stažení, neobsahuje žádný disk.The White March je rozsáhlým rozšířením s mnoha hodinami nových dobrodružství, přímo začleněnými do hlavního příběhu. Kromě nových questů a oblastí vylepšuje hru po celé stránce…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
475 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Balení obsahuje datadisk The White March Part I a Part II. Druhá část se vám automaticky stáhne, až bude letos v zimě vydána.

Jde o krabičku s kódem ke stažení, neobsahuje žádný disk.

The White March je rozsáhlým rozšířením s mnoha hodinami nových dobrodružství, přímo začleněnými do hlavního příběhu. Kromě nových questů a oblastí vylepšuje hru po celé stránce. Uprav se dočkala umělá inteligence vašeho herního doprovodu i nepřátel a mnoho dalších prvků.

ZVÝŠENÝ LEVEL CAP

Vaše společenstvo šesti dobrodruhů může nyní dosáhnout až 14. levelu (místo původních 12). S novými zkušenostními úrovněmi přicházejí nová kouzla, dovednosti a talenty pro všech 11 herních tříd.

NOVÍ OBLASTI K PROZKOUMÁNÍ

Expanze se po vzoru Icewind Dále zaměřuje na zasněženou krajinu. Přináší nový quest hub a mnoho dalších questů a dungeonů.

SOULBOUND ZBRANĚ

Tato expanze přináší mocné artefakty, které časem nabývají na síle. Tyto zbraně získávají síly a atributy v závislosti na třídě, která je s nimi spojena.

NOVÍ SPOLEČNÍCI

Part I představuje dvojici společníků, jejichž pomoci budete moci během svých výprav využít. Je to tulák Ďábel z Caroc a mnich Zahua. Připojí se k vám během questu v The White March, ale mohou se s vámi vydat plnit i questy ze základní hry.

UMĚLÁ INTELIGENCE

Dostáváte možnost naskriptovat umělou inteligenci, a tak se soustředit na postavy, na kterých vám záleží nejvíce. Nepřátelé a monstra jsou chytřejší než kdy dříve. Nový systém umělé inteligence přetvořil celou hru ve větší výzvu. Kouzelníci například nově využívají větší škály kouzel.

RESPEC

V jakékoliv hospodě může hráč „přelevelovat“ své společníky. To dává hráčům větší flexibilitu při experimentování s RPG systémy a vyzkoušení nových multi-class talentů. Pokud nejste se svou postavou zcela spokojeni, tak ji můžete od píky předělat.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.