Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

OlliiOlli: Epic Combo Edition (PS4)

EPIC COMBO EDITION OBSAHUJE:Hru OlliOlliHru OlliOlli 2: Welcome to Olliwood3 "making of" dokumentyBarevný bookletOlliOlli 2 soundtrackS více než 75 oceněními a nominacemi, včetně ceny BAFTA za sportovní hru roku 2015, je tato edice ideální příležitostí k poznání jedné z nejzajímavějších sportovních her poslední doby. OlliOlli je "skejťácká" hra jako řemen…

Jazyk EN
Žánr Sportovní
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
559 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

EPIC COMBO EDITION OBSAHUJE:
Hru OlliOlli
Hru OlliOlli 2: Welcome to Olliwood
3 "making of" dokumenty
Barevný booklet
OlliOlli 2 soundtrack

S více než 75 oceněními a nominacemi, včetně ceny BAFTA za sportovní hru roku 2015, je tato edice ideální příležitostí k poznání jedné z nejzajímavějších sportovních her poslední doby. OlliOlli je "skejťácká" hra jako řemen. Jednoduchá 2D grafika schovává unikátní hratelnost se spoustou náročných triků a efektů.

JEDNODUCHÁ HRATELNOST

OlliOlli přináší klasické 2D úrovně a velmi jednoduché ovládání, kde vám stačí pouze dvě tlačítka a levý D-pad. S nimi kombinujete triky a snažíte se perfektně doskočit. Pokud neuspějete hra Vám přidělí pouze část bodů, které byste jinak dostali při perfektním doskoku. hra je díky tomu snadná na pochopení, ale mistrné zvládnutí chce pořádný trénink.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.