Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Nobunagas Ambition: Sphere of Influence (PS4)

Tento titul je centrovaný kolem japonské kultury, což vytváří realistický, dynamický a dramatický herní zážitek, který vyžaduje vysokou úroveň koncentrace a schopností. Hráči budou nuceni ovládnout tři klíčové elementy, kreaci, diplomacii a válku, aby se z nich staly dobře smíchaných panovníci a úspěšně pokořili hru. Při kreaci jsou hráči přivoláni k vytvoření…

Jazyk EN
Žánr Strategie
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
705 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Tento titul je centrovaný kolem japonské kultury, což vytváří realistický, dynamický a dramatický herní zážitek, který vyžaduje vysokou úroveň koncentrace a schopností. Hráči budou nuceni ovládnout tři klíčové elementy, kreaci, diplomacii a válku, aby se z nich staly dobře smíchaných panovníci a úspěšně pokořili hru. Při kreaci jsou hráči přivoláni k vytvoření postavení jejich klanu, řešení každodenních problémů jako je stavba farem a cest, rostoucí ekonomika, vstup do výměnných dohod se sousedními lena a jiné. Diplomacie je hřištěm pro kultivaci diplomatických vztahů, najímání špionů, vytváření aliancí, zisk loajality podřízených funkcionářů a nárůsty moci za pomoci manželských svazků, slibů věrnosti a paktů. Pro úspěch ve válce musí hráči vycvičit jednotky, povyšovat důstojníků podle potřeb jejich klanů, posilovat obranu, strategicky umisťovat vojska a útočit (nebo bránit se) pro prosazování jejich cílů a růst jejich nadvlády. Nadhled v módě ptačího oka a možnost zvětšeného náhledu nabízejí lepší ovládání. Rysy jsou pasivní speciální schopnosti, které se automaticky uskuteční za přítomnosti funkcionářů. Mohou být naučené při zvýšení úrovně funkcionářů, nebo za pomoci jejich služebníky a mohou ovlivnit strategické, vojenské nebo diplomatické situace, mimo jiné. Taktiky jsou unikátní akce pro každého funkcionáře, které mohou být použity pro posílení armády, nebo oslabení nepřátel na krátkou dobu. vychválení jako jedna z nejlepších pokračování v historii série, je tato neskutečně složitá, hluboká a důkladná strategická hra umístěna na pozadí roztříštěně národa.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.