Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Naruto to Boruto: Shinobi Striker (PS4)

Legendární Naruto franšíza je zpět a přináší zcela nový zážitek s akční bojovou anime hrou NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER! Tato nová videohra umožní hráčům bojovat po boku dalších 3 zápasníků proti dalšímu týmu hr…

Jazyk EN
Žánr Bojové
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
640 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Legendární Naruto franšíza je zpět a přináší zcela nový zážitek s akční bojovou anime hrou NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER! Tato nová videohra umožní hráčům bojovat po boku dalších 3 zápasníků proti dalšímu týmu hráčů online! Hra NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER nabídne zcela nový strhující grafický styl a oslňující efekty. Veďte svůj tým v online zápasech a ukažte ostatním, kdo je ten nejlepší Ninja!Klíčové prvky:

  • Hrajte 4 proti 4 - Bojujte až v 8 hráčích najednou ve dvou týmech. Přizvěte do hry své přátele a staňte se nejlepším Ninjou všech dob!
  • Nový grafický styl - Užijte si zbrusu nový grafický styl s ještě intenzivnějšími barvami postav, map a efektů.
  • Dynamická perspektiva ze třetí osoby - Hratelnost z pohledu třetí osoby dovoluje hráčům naplno využít výhod okolního prostředí za použití vertikálního běhu a skoků.
  • Vyberte si svůj tým - Hra nabídne oblíbené postavy a týmy známé ze série Naruto, jako je Sasuke, Naruto nebo Team 7.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.