Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Mount & Blade Complete Collection (PC)

Balíček obsahuje:

Mount & Blade (CZ titulky)
Mount & Blade: Ohněm a mečem (CZ titulky)
Mount & Blade: Warband (CZ titulky)
Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars (CZ titulky)
Mount & Blade: Warband – Viking Conquest (ENG titulky)


Mount & BladeSimulátor středověkého života z pohledu 1. nebo 3. osoby, kde budete ať už pěšky,…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu CZ
Záruka 24
445 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Balíček obsahuje:

  • Mount & Blade (CZ titulky)
  • Mount & Blade: Ohněm a mečem (CZ titulky)
  • Mount & Blade: Warband (CZ titulky)
  • Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars (CZ titulky)
  • Mount & Blade: Warband – Viking Conquest (ENG titulky)

 

Mount & Blade
Simulátor středověkého života z pohledu 1. nebo 3. osoby, kde budete ať už pěšky, nebo na koni cestovat rozlehlým světem a účastnit se nejrůznějších dobrodružství či přímo krvelačných bitev.
 
Toto komplexní RPG je nabito řadou prvků, které v jiných hrách nejsou k dispozici vůbec nebo ne v tak propracované podobě. V základu jde o tradiční RPG titul, v němž si vytvoříte postavu podle své fantazie a pak s ní vyrazíte na nádherné dobrodružství zasazené ve středověkém světě s několika královstvími, které spolu uzavírají příměří nebo si navzájem obléhají hrady, a to nehledě na vaši postavu – svět tu zkrátka opravdu žije.
Nejde však o dobrodružství jednoho jedince. Budete se vypracovávat z osamělého vlka bojovníka na velitele své vlastní družiny, kam může přijímat nevycvičené jedince a postupně z nich udělat bojem ošlehanou skupinu udatných bojovníků. Jedním z nejhlavnějších aspektů jsou pak ve hře koně, na kterých lze nejen putovat světem, ale především je využívat v bitvě a klidně z nich lze sekat mečem nebo střílet z luku za jízdy.
 
Mount & Blade: With Fire and Sword
Nepřímé pokračování komplexního středověkého bojového simulátoru, které vzniklo ve spolupráci s tvůrci základní hry Mount & Blade. I z toho důvodu se hra zabývá právě polskou a celkově evropskou historií a to včetně husarů. Do rukou se vám tak kromě mečů a luků dostanou také nové střelné zbraně. Hra je silně inspirovaná knižní a filmovou předlohou titulu „Ohněm a mečem“ a opět vám k nohám položí herní svět plný nevídaných možností a svobody v řízení na základě historických dobových poznatků.
V tomto otevřeném světě máte plnou svobodu rozhodování a můžete změnit osud celé východní Evropy!
Jedinečný systém boje s bodnými a střelnými zbraněmi a unikátní realistický model jízdy na koni. Nepřekonatelná různorodost výbavy. Od dlouhých husarských kopií přes šavle, budzogáne až po muškety. Každá zbraň má své věrně navržené vlastnosti a silné i slabé stránky. Množství odvolávek na Sienkiewiczovu trilogii. Propracovaný systém vývoje postavy bez omezení tříd oproti tradičním RPG titulům. Svobodná interakce s herními postavami včetně dialogů.
 
Mount & Blade: Warband
První, avšak samostatně spustitelný datadisk k hybridu strategie a RPG Mount & Blade. Jeho hlavní devizou je možnost se na dobrodružství buď vypravit sám, nebo se stát vládcem malého vojska a zaplést se do vysoké politické h

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.