Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Moshi Monsters: Moshlings Theme Park (NDS)

3D príšerkovské dobrodružství čeká jen na vás!Připojte se k oblíbeným Moshi Monsters příšerky , které se pouštějí do nového dobrodružství-prozkoumat a znovu postavit legendární Moshlings : Theme Park !Máte na to, abyste pomohli obnovit Theme Park zpět k jeho původní slávě získáním všech ztracených Moshling ?Poprvé v sérii si můžete dobrodružství Moshi Monsters…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
105 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

3D príšerkovské dobrodružství čeká jen na vás!

Připojte se k oblíbeným Moshi Monsters příšerky , které se pouštějí do nového dobrodružství-prozkoumat a znovu postavit legendární Moshlings : Theme Park !

Máte na to, abyste pomohli obnovit Theme Park zpět k jeho původní slávě získáním všech ztracených Moshling ?

Poprvé v sérii si můžete dobrodružství Moshi Monsters užít v plném 3D !

Obnovte Theme Park -Připravte se na bláznivé dobrodružství, ve kterém budete prozkoumávat a obnovovat legendární Moshlings : Theme Park .

Najděte ztracených Moshling -Začněte sbírat , musíte totiž najít až 60 ztracených Moshling . Hrajte minihry a odemykejte tipy a triky, které vám pomohou ve vašem hledání .

Užijte si příšerné jízdy -bourejte hi-score žebříčky v divokých závodech vašich kámošů Moshling na motokárách , kolotočích , šúchačkách a dalších zábavách .

Odemkněte skrytá místa -Jděte po zlato v bláznivých minihrách a odemykejte nové príšerkovské věci se skrytými kódy.
Příšerné odměny -Vyměňujte si Theme Park věci pomocí StreetPass a najděte nových skrytých Moshling díky exkluzivní hře v alternativní Moshlingovskej realitě.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.