Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Mining Industry (PC)

Sjednávejte kontrakty, sledujte světové trhy, rozšiřujte svou společnost pomocí více než 50 vozidel, strojů či budov a doveďte své obchodní impérium k bezkonkurenčnímu zisku. Zapojte své organizační schopnosti a roztočte mozek na plné obrátky. Sledujte dodací lhůty, plánujte údržbu a zajistěte dostatečnou bezpečnost práce, jinak se soukolí vaší výroby muže…

Jazyk CZ tit.
Žánr Simulátor
Jazyk manuálu CZ/SK
Záruka 24
169 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Sjednávejte kontrakty, sledujte světové trhy, rozšiřujte svou společnost pomocí více než 50 vozidel, strojů či budov a doveďte své obchodní impérium k bezkonkurenčnímu zisku. Zapojte své organizační schopnosti a roztočte mozek na plné obrátky. Sledujte dodací lhůty, plánujte údržbu a zajistěte dostatečnou bezpečnost práce, jinak se soukolí vaší výroby muže nepříjemně zaseknout. Mějte na paměti, že klíčem k úspěchu na trhu je vaše PR oddělení. Nepodceňujte sílu mínění veřejnosti!

Klíčové prvky:

  • Autentická obchodní simulace s realistickými produkčními procesy a obchodními toky.
  • Spravujte celý výrobní řetězec - od samotné těžby po PR.
  • Rozšiřujte svou společnost s pomocí 50 různých strojů, vozidel a budov.
  • Vrhněte se do jednoho z 12 připravených scénářů, nebo si v režimu volné hry nastavte své vlastní podmínky.Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.