Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Medvídek Pú (PC)

Děti se tak opět budou moci setkat s jednou ze svých nejoblíbenějších postaviček a s dalšími jejími kamarády ze Stokorcového lesa a doprovázet je na cestách za dobrodružstvím a hrnci sladkého medu.Příběhem hry bude malé hráče coby vypravěč provázet populární moderátor Marek Eben. Nezaměnitelný hlas medvídkovi propůjčil známý herec Jiří KnotInteraktivní obrázkové…

Jazyk CZ
Žánr Dětské hry
Jazyk manuálu CZ
Záruka 24
159 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Děti se tak opět budou moci setkat s jednou ze svých nejoblíbenějších postaviček a s dalšími jejími kamarády ze Stokorcového lesa a doprovázet je na cestách za dobrodružstvím a hrnci sladkého medu.

Příběhem hry bude malé hráče coby vypravěč provázet populární moderátor Marek Eben. Nezaměnitelný hlas medvídkovi propůjčil známý herec Jiří Knot

Interaktivní obrázkové leporelo se zábavným příběhem a vzdělávacím obsahem. Vše se hýbe, s každým předmětem můžete interagovat a všude se ukrývá ještě něco navíc. Dětem tak bude připadat, jako by kniha byla jako živá.

Učíme se číst – herci vypráví příběh a text na obrazovce se bude zvýrazňovat ve stylu karaoke podle toho, jak jej budou číst.

Na každé stránce najdete minihry – Tři minihry vhodné pro děti s pozitivní zpětnou vazbou, ve kterých nemůžete prohrát.

Rodičovské středisko – odemykejte šablony a pomocí tiskárny si můžete vytisknout veselé omalovánky s oblíbenými postavičkami.

Minimální systémové požadavky
OS: Microsoft Windows Vista nebo Microsoft Windows XP Service Pack 3
Paměť: 1 GB RAM nebo více
Procesor: 2.0 GHz Intel Pentium 4, 2400+ AMD Athlon nebo ekvivalentní procesor
Grafická karta: 128MB grafická karta kompatibilní s DirectX 9.0c a podporující Shaders 2.0
Zvuková karta: 16bitová zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0c
DVD: 4rychlostní DVD mechanika

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.