Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Medievil (PS4)

 

 

Jazyk CZ Dabing, CZ Titulky
Žánr Dětské
Jazyk manuálu DE
Multiplayer NE
Záruka 24
Stav zboží nové
690 Kč
Skladem
  • Detailní popis produktu

Specifikace MediEvil

Parametry MediEvil

Popis produktu

Království Gallowmere je v nebezpečí. Zaútočily na něj hordy démonů zlého čaroděje Zaroka. Ten také probudil kdysi neslavně zemřelého rytíře Daniela, který má šanci dokázat, že se umí postavit nepřátelům. Remake populární hry MediEvil má pro vás připravené lepší grafické zpracování a plno nových detailů, se kterými bude hraní ještě mnohem zábavnější. Vyzkoušejte si, jaké to je bojovat proti vlkodlakům nebo chrličům balvanů. Naštěstí dostanete k dispozici výběr z nejrůznějších kouzelných zbraní, které vám pomohou v boji proti Zarokovým nestvůrám.

Pošetilý rytíř dostane druhou šanci

Sir Daniel Fortesque nebyl zrovna úspěšným rytířem a ani jeho smrt nepatří mezi hrdinské kousky. Nejspíš by si na něj nikdo ani nevzpomněl, kdyby ho po sto letech neprobral k životu zákeřný čaroděj Zarok. Ve hře MediEvil se rytířem Danem stanete vy a vaším úkolem bude zachránit království Gallowmere, které bylo napadeno Zarokovými démony. Kromě toho se také budete snažit vrátit Siru Fortesquemu jeho ztracenou čest.

Pošetilý rytíř dostane druhou šanci
 
Lepší grafika

Lepší grafika

Oproti původní verzi této úspěšné hry, která se před více jako dvaceti letech hrála na Playstationu 1, najdete v novém vydání všechny scény propracované do těch nejmenších detailů. Lepší jsou také osobnostní rysy jednotlivých postav, které tak vypadají ještě živější. Díky novým grafickým prvkům vás hra MediEvil rychle vtáhne do děje a zážitek z hraní bude mnohem reálnější.

 

Bojujte s příšerami

Jde o hru, která se řadí mezi akční a dobrodružné žánry, takže se můžete těšit na plno bojů s nepřátelskými démony, kterým jde o dobytí království Gallowmere. Mezi vašimi protivníky jsou i chrliče balvanů, vlkodlaci a zombie, takže bude potřeba, abyste si vybrali některý z kouzelných mečů, gigantických kladiv nebo dalších zbraní, a vydali ze sebe to nejlepší. K vítězství vám pomůže také vylepšený kamerový systém, se kterým budete mít větší přehled o situaci na bojišti.

Bojujte s příšerami
 

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Sonyopravit
Žánr akčníopravit
Doporučený věk ? od 12 letopravit
Typ distribuce
krabicová
Německá
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.