Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Mazlíčci (PC)

Poznejte roztomilé a legrační virtuální pejsky. Jeden z nich může být váš oblíbený mazlíček!Vyberte si své štěně z 18 plemen, z nichž každé má jiný vzhled, povahu i předpoklady. Starejte se o svého pejska: krmte ho, zajděte s ním do parku nebo na pláž, hlaďte ho a hrajte si s ním a brzy z něj bude váš nejlepší kamarád. - 18 různých plemen- minihry a hádanky…

Jazyk CZ
Žánr Dětské hry
Jazyk manuálu CZ
Záruka 24
85 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Poznejte roztomilé a legrační virtuální pejsky. Jeden z nich může být váš oblíbený mazlíček!

Vyberte si své štěně z 18 plemen, z nichž každé má jiný vzhled, povahu i předpoklady. Starejte se o svého pejska: krmte ho, zajděte s ním do parku nebo na pláž, hlaďte ho a hrajte si s ním a brzy z něj bude váš nejlepší kamarád.
 
- 18 různých plemen
- minihry a hádanky
- nekonečná hratelnost
- legrační animované triky
- krásná grafika

Pets

Mazlíčci představují skvělý způsob, jak zkombinovat učení s hrou. Najdete zde popis 10 nejoblíbenějších domácích mazlíčků: psa, kočky, papouška, akvarijní rybičky, křečka, hada, morčete, myši, kanárka a želvy. Také se dozvíte o jejich životním stylu, zvycích, krmení a dalších věcí důležitých pro jejich blaho. Tato hra navíc obsahuje 10 miniher, kde se můžete ujmout role každého z popsaných druhů zvířat.

- 10 úžasných miniher
- spousta informací
- pěkná grafika
- skvělá hratelnost

 
Systémové požadavky: jednojádrový procesor s 1,8 GHz • 512 MB RAM • Grafická karta 128 MB kompatibilní s DirectX 9.0 • Zvuková karta kompatibilní s DirectX • DirectX 9.0c • Windows XP/Vista

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.