Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Magicka 2 Deluxe Edition (PC)

Předobjednejte si hru Magicka 2 už nyní a získejte exkluzivní sadu Hlavounovo roucho pro Magicka: Wizard Wars! Deluxe Edition obsahuje:

Hra Magicka 2
Epické roucho se dvěma skiny
Epický meč
Epická hůl
Kultistické roucho
Kultistický meč
Kultistická hůl
Interaktivní mapa Midg?rd
Orchestrální soundtrack Magicky 1

Nejrebelštější kooperativní akční adventura…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
325 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Předobjednejte si hru Magicka 2 už nyní a získejte exkluzivní sadu Hlavounovo roucho pro Magicka: Wizard Wars!   

Deluxe Edition obsahuje:

  • Hra Magicka 2
  • Epické roucho se dvěma skiny
  • Epický meč
  • Epická hůl
  • Kultistické roucho
  • Kultistický meč
  • Kultistická hůl
  • Interaktivní mapa Midg?rd
  • Orchestrální soundtrack Magicky 1 


Nejrebelštější kooperativní akční adventura na světě se vrací! V dalším díle Magicky se hráči vyhrabou z trosek Aldrheimu, aby zakusili novou tvář Midg?rdu, který přišel ve Válce Čarodějů o téměř všechny Čaroděje. A těch pár, co zbyli, jsou buď šílení a nebo extrémně nebezpeční vůči všem ostatním. 

Hráči se v roli až čtyř nejmocnějších nenepředvídatelných srandovních Čarodějů, jaké kdy fantasy svět poznal, i s jejich průvodcem Vladem, pouštějí přes Midg?rd vyzbrojení novou generací proslulého dynamického systému kouzlení z Magicky, aby zase jednou zbavili svět zla. 

Naužte se zase kouzlit:

Jako všemocný Čaroděj budete ze špiček prstů vypouštět tísíce kouzel, ať už určených k experimentování a likvidaci vašich nepřátel, nebo je použijete v kombinaci se speciálními Magiemi k anihilaci protivníků nebo poskytnutí nezbytné pomoci vašim společníkům.

Kombinujte až pět živlů v jeden okamžik a (ne)spolupracujte s vašimi přáteli pro ten pravý kooperativní Magicka zážitek.

Kooperace pro čtyři hráče s podporou střelby do vlastních řad.

Plná podpora kooperace! Všechny úrovně a herní režimy v Magicka 2 podporují kooperaci čtyř hráčů včetně okamžitého připojení, checkpointů a dalších podpůrných vychytávek a funkcí.

Střelba do vlastních řad je pořád zapnutá, čímž hra podporuje nečekané vtipné situace, kdy hráči "náhodou" zraní nebo zabijí svéo kamaráda při pokusu o  likvidaci nepřítele.

Překonejte nepřekonatelnou přesilu, abyste uspěli v režimu Výzva. 

Buďte Čarodějem, kterým jste vždycky chtěli být!

Díky tunám rouch, holí a zbraní můžete hrát za jakého zahaleného Čaroděje chcete, rozsévat zkázu mezi hordami fantasy stvoření a vypadat při tom dobře. Dynamický systém kouzlení Magicky 2 můžete využít různými způsoby, což vám zajistí hodiny a hodiny experimentování, abyste přišli na to, která kouzla sedí do vašeho repertoáru. Přidejte k tomu kooperaci a střelbu do vlastních řad a získáte recept na šílenou katastrofu. 

Hrajte si s Artefakty

Magicka 2 nabízí hráčům příběhovou kampaň zasazenou do bohatého fantasy světa ovlivněného severským folklórem. Novinku v sérii představují Artefakty, které fungují jako další přísady a možnosti úprav a mění zážitek ze hry, čímž přidávají na znovuhratelnosti, pokud je využijete.&nbs

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.