Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Lords Of The Fallen Limited Edition (PC)

Lords Of The Fallen Limited Edition pro PC obsahuje kromě hry, také:
- Soundtrack
- bonusový digitální obsah: The Monk´s Decipher
Demonic Weapons Pack

Lords of the Fallen je akční fantasy hrou, která se zaměřuje spíše na schopnosti hráče v soubojích, než na rozmanitý příběh. Nabídne však propracovaný soubojový…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
245 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Lords Of The Fallen Limited Edition pro PC obsahuje kromě hry, také:

- Soundtrack

- bonusový digitální obsah: The Monk´s Decipher

                                              Demonic Weapons Pack

 

Lords of the Fallen je akční fantasy hrou, která se zaměřuje spíše na schopnosti hráče v soubojích, než na rozmanitý příběh. Nabídne však propracovaný soubojový systém a skutečnou výzvu pro každého hráče. Podobně jako ve hře Dark Souls bude nutné obezřetné sledování nepřítele a jeho útoků a využít příležitostí, které nepřítel nabídne k vlastnímu útoku. Souboj by měl být akční a plynulý a chybět nebudou ani potyčky s mocnými bossy. Hru vyvíjí studio Deck13, kterou založil Tomasz Gop - jeden z hlavních vývojářů prvních dvou dílů fantasy RPG hry Zaklínač (The Witcher).

 

Co nás čeká?
   - Kolem 11 bossů - gigantických bestií.
   - Tři základní povolání: Warrior, Rogue, Cleric.
   - V průběhu hry budete nuceni udělat několik důležitých rozhodnutí, která budou ovlivňovat jak svět kolem Vás, tak postavu a příběh samotný.
   - V hardcore RPG Lords of the Fallen budete ovládat postavu hlavního hrdiny Harkyna, který se snaží zastavit zdánlivě nezastavitelné mocné síly.
   - Připravte se na nebezpečný svět a ještě smrtelnější protivníky. Pokud máte rádi výzvy (a hry typu Dark Souls), tak je tato hra určena právě Vám!

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.