Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Lock on - Air Combat Simulation (PC hry)

Východ se setkává se západem v bitvě o nebe. Nestabilní situace v oblasti černého može ohrožuje budoucnost světového míru. Plňte řadu odvážných úkolů na nepřátelském území a pomozte odvrátit hrozící katastrofu. Pilotujte bojová letadla v nejlépe graficky a zvukově ztvárněném herním prostředí, které kdy bylo v bojovém leteckém simulátoru vytvořeno. Plný intenzivních…

Jazyk EN
Žánr Simulátor
Jazyk manuálu CZ
Záruka 24
159 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Východ se setkává se západem v bitvě o nebe. Nestabilní situace v oblasti černého može ohrožuje budoucnost světového míru. Plňte řadu odvážných úkolů na nepřátelském území a pomozte odvrátit hrozící katastrofu. Pilotujte bojová letadla v nejlépe graficky a zvukově ztvárněném herním prostředí, které kdy bylo v bojovém leteckém simulátoru vytvořeno. Plný intenzivních kampaní, realistických letových modelů a kvalitního editoru misí, vám Lock On™ poskytne množství úkolů a zaručí neomezenou dobu hraní.

Hlavní rysy:

  • Osm letadel, které můžete pilotovat: A-10A Warthog, F-15C Eagle, Su-27 Flanker B, Mig-29 Fulcrum A, Mig-29 Fulcrum C, Su-25 Frogfoot, Su-33 Flanker D a německý Mig-29 Fulcrum A. Navíc je ve hře dalších 50 typů počítačem řízených letadel.
  • Velké množství úkolů zahrnuje cvičné úkoly, rychlý start, plánovač rychlé bitvy a 20 jednotlivých úkolů, každý má své vlastní pozadí a příběh.
  • Nastavitelný stupeň reality a obtížnosti, jak pro začínající tak i pro zkušené piloty.- Umožňuje plně přizpůsobit nastavení palubních elektronických přístrojů, letové dynamiky a označení.
  • Souboje nebo kooperativní akce ve hře více hráčů
  • Fantastické 3D objekty a terén ztvárňují nejlépe vypadající svět, který byl doposud v leteckém simulátoru vytvořen. Všechno od letadel, až po tanky a budovy je vytvořeno do neuvěřitelných detailů.
  • Realistické zvukové efekty a prostředí, zahrnující rádiovou komunikaci s ostatními piloty ve skupině, s AWACS, s tankovacími letadly a s kontrolní věží.

Minimální konfigurace:
YSTÉM: WINDOWS® 2000/XP, PROCESOR: PENTIUM® III 800 MHZ, AMD ATHLON® 700 MHZ A VÍCE, PAMĚŤ: 256 MB RAM DOPORUČENO 512 MB RAM, DIRECTX: ROZHRANÍ DIRECTX 8.1 (NAHRÁN NA CD), PEVNÝ DISK: 1,1 GB VOLNÉHO MÍSTA NA PEVNÉM DISKU, GRAFIKA: 3D GRAFICKÁ KARTA, 32 MB VRAM, CD/DVD: 4X CD-ROM NEBO RYCHLEJŠÍ (NEDOPORUČUJE SE CD-RW), ZVUK: KARTA KOMPATIBILNÍ S DIRECTX 8.1, PERIFERIE: KLÁVESNICE A MYŠ, INTERNET: 56K MODEM NEBO RYCHLEJŠÍ PŘIPOJENÍ. KVŮLI NEDOSTATEČNÉ KOMPATIBILITĚ NELZE SPRÁVNOU FUNKČNOST HRY NA PŘENOSNÝCH POČÍTAČÍCH ZARUČIT.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.