Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

LEGO Dimensions Starter Pack (PS3)

Pokud patříte mezi fanoušky LEGO her, pak jste tu správně. Pokud patříte mezi fanoušky Doctora who, Návratu do budoucnosti, Pána prstenů, tak jste tu také správně. LEGO Dimensions totiž bude obsahovat mnoho LEGO chrakterů a padouchů z různých LEGO prostředí, které spojí všechny do jedné hry.Ke hraní budete potřebovat Lego Dimensions Starter Pack, který bude…

Jazyk EN
Žánr Akční adventura
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
1.155 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Pokud patříte mezi fanoušky LEGO her, pak jste tu správně. Pokud patříte mezi fanoušky Doctora who, Návratu do budoucnosti, Pána prstenů, tak jste tu také správně. LEGO Dimensions totiž bude obsahovat mnoho LEGO chrakterů a padouchů z různých LEGO prostředí, které spojí všechny do jedné hry.

Ke hraní budete potřebovat Lego Dimensions Starter Pack, který bude obsahovat dimenzionální portál. Dále postavičky Gandalfa (z Lord of the rings), Batmana (z DC Comics), společně s Batmanem získáte také Batmobile, a Wyldstyle ( z The Lego Movie). A samozřejmě samotnou hru. Tyto postavičky pak postavíte na speciální plošinky portálu a ony se vám přenesou do hry.

Pokud by vám 3 základní postavy přišly málo, pak si můžete dokupovat různé další level sety. Například:

  • Návrat do budoucnosti - obsahuje: Martyho McFlye, DeLorean, Hoverboard a nové dobrodružství.
  • Simpsonovi - obsahuje: Homera a jeho auto a nové dobrudružství
  • Portal - Companion Cube a Sentry Turret a samozřejmě nové dobrodružství)
  • Doctor Who - 12th Doctora, TARDIS a K9 a nebude chybět ani nové dobrodružství)
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.