Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

LEGO City Undercover (PS4)

Hon začíná! LEGO City Undercover je open-world hra, původně vydaná v roce 2013 na konzoli Wii U, zasazená do světa LEGO kostiček. Hráči si osvojí roli detektiva v utajení Chase McCaina, který se vyzbrojen chytrými převleky vydává do města Lego City s cílem zachránit…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
685 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hon začíná! LEGO City Undercover je open-world hra, původně vydaná v roce 2013 na konzoli Wii U, zasazená do světa LEGO kostiček. Hráči si osvojí roli detektiva v utajení Chase McCaina, který se vyzbrojen chytrými převleky vydává do města Lego City s cílem zachránit ho před šíleným zločincem jménem Rex Fury.

Hra LEGO® CITY UndercoverTM přináší více než 20 unikátních lokací k vyšetřování, které jsou plné zlodějů aut k zatčení, vozidel k navigování, podlých nepřátel k zadržení, legračních referencí z filmu k objevení a samozřejmě stovek předmětů ke sbírání. LEGO® CITY UndercoverTM je hra s otevřeným světem, která nabídne skvělé dobrodružství napříč všemi věkovými kategoriemi, a to díky vtipnému a originálnímu příběhu se signifikantním LEGO humorem.

Hlavní prvky:

Rozlehlé a rozmanité město plné zajímavých míst.

Množství převleků a rolí, do kterých se budeme moci vžít.

Bohatá zápletka a hratelnost.

Bohatý otevřený svět plný zábavy.

Jedinečný humor.

Vynikající soundtrack.

Více než 100 vozidel známých z LEGO her, které mohou hráči využívat pro přepravu po městě.

Kooperativní režim pro dva hráče na jedné obrazovce.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.