Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Legendary (X360)

Legendary - velmi netradiční FPS akce s příběhem o zloději Charlesi Deckardovi, jenž se živí tím, že krade umělecká díla. Jednoho dne takto ukradne Pandořinu skřínku. Po jejím otevření však na svět vypustí velkou řadu krvelačných příšer, mezi kterými nechybí vlkodlaci či gryfini. Svět je před zničením, jelikož není na boj s těmito příšerami připraven, jenže…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
315 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Legendary - velmi netradiční FPS akce s příběhem o zloději Charlesi Deckardovi, jenž se živí tím, že krade umělecká díla. Jednoho dne takto ukradne Pandořinu skřínku. Po jejím otevření však na svět vypustí velkou řadu krvelačných příšer, mezi kterými nechybí vlkodlaci či gryfini. Svět je před zničením, jelikož není na boj s těmito příšerami připraven, jenže v tu chvíli do hry vstoupíte vy v roli hlavního hrdiny, abyste se s tímto zlem vypořádal. K dospozici budete mít hned 12 originálních zbraní. Hra se vyznačuje fantastickým grafickým zpracováním a masivními bitvami s velkým množství mystických nepřátel.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.