Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Left Alive (PS4)

Datum i cena jsou zatím pouze orientační a mohou se změnit.Budoucnost lidstva tě vítáPusť se do boje o přežití v nelítostném světě zdecimovaném nekonečnou válkou v akční střílečce od Square Enix.Zkušení vývojáři, Toshifumi Nabeshima (vedoucí série…

Jazyk EN
Žánr Horor
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
1.209 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Datum i cena jsou zatím pouze orientační a mohou se změnit.

Budoucnost lidstva tě vítá
Pusť se do boje o přežití v nelítostném světě zdecimovaném nekonečnou válkou v akční střílečce od Square Enix.

Zkušení vývojáři, Toshifumi Nabeshima (vedoucí série Armored Core), Yoji Shinkawa z Kojima Productions (návrhář postav ze série Metal Gear Solid) a Takayuki Yanase (návrhář mechů z Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles X), spojili své síly a stvořili temný a drsný svět Left Alive.

Přežij
Left Alive vypráví příběh o lidském přežití z pohledu tří různých protagonistů během ničivé invaze ve válkou rozervaném městě Novoslav roku 2127.´

Strhující setkání
Poznej na vlastní kůži ohromnou propast v rozdílu síly mezi člověkem a strojem, až budeš čelit silně ozbrojeným jednotkám, obrněným vozidlům a obřím mechům.

Zvol si svůj herní styl
Vrhni se do frenetických přestřelek, nebo své nepřátele likviduj nenápadně. Nastražuj pasti a při průzkumu města zpustošeného hrůzami války sbírej a vyráběj různé věci, které ti pomohou přežít.

Hrozivé následky
Odhal celý příběh odehrávající se na pozadí války očima tří různých postav. Při postupu hrou tě čekají mnohá obtížná rozhodnutí, která rozhodnou o životě či smrti a jejichž důsledky budou strašlivé.

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.