Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

L.A. Noire (XOne)

Intenzivní mix akce a skutečné detektivní práce je nudný v L.A.Noire představil žánrové zvyky a vytvořil jedinečný a úchvatný thriller.Dej L.A.Noire se nachází v Los Angeles krátce po druhé světové válce, kdy L.A. není potřeba násil…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
485 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Intenzivní mix akce a skutečné detektivní práce je nudný v L.A.Noire představil žánrové zvyky a vytvořil jedinečný a úchvatný thriller.

Dej L.A.Noire se nachází v Los Angeles krátce po druhé světové válce, kdy L.A. není potřeba násilí a korupce.

Je to zločinný thriller, který bezproblémově spojuje vyšetřování zločinu, sledování, pronásledování automobilů a výstřelů s revoluční herní hrou, která umožňuje interpretovat emoční postavy a dostat se k pravdě.

Vezměte si roli Cole-a Phelps, významného veterána, který se zvedá v kariéře LAA.

Řešení řady brutálních vražd a dalších zločinů, které ho vedly k temnému srdci Los Angeles během éry Zlatého Hollywoodu.

L.A.Noire obsahuje novou revoluční technologii MotionScan.

MotionScan využívá 32 kamer s vysokým rozlišením, které snímají obličeje herců v 3D, čímž přenášejí každý aspekt jejich výkonu do hry a poprvé Vám tak umožní číst ze rtů herních postav a do posledního detailu studovat detaily výrazu jejich tváří.

Uprostřed poválečného boomu zlatého věku Hollywoodu je, Cole Phelps, detektiv LAPD vržen do města, které se topí ve vlastním úspěchu.

Korupce je vypuklá, exploduje drogová doprava a počet vražd přestává zaznamenávat.

Ve svém boji o kariérní postup, jednáním toho, co je správné, musí Phelps odkrýt pravdu za sérií žhářských útoků, vydírání a brutálních vražd, bojujíce s podsvětím Los Angeles a dokonce i členy svého vlastního oddělení, aby odhalil tajemství, které by mohly otřást městem až do svého překrývajícího se jádra.

Díky nové, revoluční animační technologii, která zachycuje všechny nuance tváří herců v úžasných detailech, L.A.

Noire násilný kriminální thriller, který kombinuje dechberoucí akce s reálnou detektivní prací, která přináší bezprecedentní interaktivní zážitek.

Podívejte se na stopy, pronásledujte podezřelé a vyslechnout svědky a obzvláště se snažte najít pravdu ve městě, kde má každý co schovávat.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.