Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Just Cause 3 Gold Edition (PS4)

Just Cause 3 Gold Edition obsahuje:DLC Sky FortressDLC Mech Land AssaultDLC Bavarium Sea HeistWeaponized Vehicle PackExplosive Weapon PackReaper Missile MechPuška"kousavý"Středozemní republika Medici trpí pod brutálním generálem Di Ravellem, diktátorem s nenasytnou chutí po moci. Vy jako Rico…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
515 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Just Cause 3 Gold Edition obsahuje:
DLC Sky Fortress
DLC Mech Land Assault
DLC Bavarium Sea Heist
Weaponized Vehicle Pack
Explosive Weapon Pack
Reaper Missile Mech
Puška"kousavý"

Středozemní republika Medici trpí pod brutálním generálem Di Ravellem, diktátorem s nenasytnou chutí po moci. Vy jako Rico Rodriguez máte za úkol zničit jeho moc všemi dostupnými prostředky.

S více než 400 čtverečními mílemi naprosté svobody od nebe po mořské dno a obrovským arzenálem zbraní, vybavení a vozidel se připravte rozpoutat chaos nejkreativnějšímu a najvýbušnejšími způsoby, jaké si jen dokážete představit.

Prozkoumejte ostrovní ráj ve Středozemním moři s kompletní vertikální svobodou. Seskočte z letadla, vyzkoušejte si base jump a volný pád v otevřeném světě s prakticky nulovými limity. plachtit vzduchem a přes hory pomocí wingsuitu, a sešlete smrt na své nepřátele z nebe.

Použijte svůj hák a padák pro zdolání budov, únosy vozidel, rychlé přesuny nebo svazujte objekty dohromady pro kreativní nové způsoby, jak způsobit chaos.

Vyvolávejte masivní destrukce na vojenských základnách, v přístavů, věznicích, na policejních stanicích a v komunikačních zařízeních abyste svrhli diktátora

Vyzbrojte se širokou škálou výbušných zbraní od brokovnice a raketometů po protitankové systémy a letecké údery.

Vyberte si z velké škály různých vozidel včetně speedboatov, stíhaček, vrtulníků, sportovních aut a motorek.

Zažijte dobrodružství s desítkami misí a sběratelskými předměty, které můžete objevovat.

Online komunitní funkce.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.