Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Invizimals: The Resistance (PSV)

Lovte, chytejte a bojujte s příšerkami.Invizimals: The Alliance; připravte se, hráči povedou příšerky Invizimals do jejich nového domova, kde se ukryjí před nebezpečným nepřítelem. Pomocí intuitivních ovládacích prvků PS Vita pomohou hráči příšerkám Invizimals vybudovat novou vesničku a porazit zákeřného padoucha.Co nás čeká?Hráči mohou využít funkce PS Vita,…

Jazyk EN
Žánr Adventury
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
609 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Lovte, chytejte a bojujte s příšerkami.
Invizimals: The Alliance; připravte se, hráči povedou příšerky Invizimals do jejich nového domova, kde se ukryjí před nebezpečným nepřítelem. Pomocí intuitivních ovládacích prvků PS Vita pomohou hráči příšerkám Invizimals vybudovat novou vesničku a porazit zákeřného padoucha.
Co nás čeká?
Hráči mohou využít funkce PS Vita, jako je dotykový displej, zadní dotykový panel, pohybový snímač a zadní kamera.
Titul Invizimals: The Alliance však nabízí i špičkovou technologii rozšířené reality, která je základem pro chytání příšerek Invizimals.
Celkový počet unikátních příšerek je 150, přičemž vaše příšerky Invizimals se mohou trénovat a vylepšovat své schopnosti. Ať pomáháte příšerkám Invizimals na PS Vita, nebo objevujete jejich magický svět na platformě PS3, můžete se spojit s přáteli a přenést své vylepšené postavy do světa mezi dvěma platformami PS Vita a PS3.
V režimu pro více hráčů se mohou utkat až čtyři hráči, kteří mohou poslat své příšerky z PS Vita na platformu PS3 a zúčastnit se akce.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.