Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Heliborne Limitovaná Edice (PC)

Bonusový obsah:

tištěný oboustranný plakat
exkluzivní DLC s kamufláží a barvami české a slovenské armády

 

NOVINKA! bojovat s umělou inteligencí v novém režimu pro jednoho hráče!
ponořit se do letecké hry s dynamickými souboji
létat ve v…

Jazyk CZ tit.
Žánr Simulátor
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
465 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Bonusový obsah:

  • tištěný oboustranný plakat
  • exkluzivní DLC s kamufláží a barvami české a slovenské armády

 

  • NOVINKA! bojovat s umělou inteligencí v novém režimu pro jednoho hráče!
  • ponořit se do letecké hry s dynamickými souboji
  • létat ve více než 40 legendárních helikoptérách včetně modelů od roku 1955 do začátku 21. století
  • používat přes 100 možných variant výzbroje
  • užít si široké otevřené mapy, mezi které patří Tonkinský záliv (Vietnam), operace Nguyen Hue (Vietnam), provincie Badachšán (Afghánistán), oblast Chóst (Afghánistán) and Kosovo
  • prověřit své schopnosti ve hře pro jednoho hráče, v kooperaci a v soutěžních režimech až pro 16 hráčů
  • hrát po svém: kompletní podpora ovladačů, flight sticky i klávesnici a myš!


Usedněte do kokpitu těch nejlepších vrtulníků na světě – od klasických strojů z 50. let 20. století po moderní dělové lodě 21. století. Zahrajte si mise s kamarády a soupeřte s hráči z celého světa v různých režimech pro více hráčů! Budete se moci zúčastnit dynamických bitev, kde budete podporovat pohyb pozemních vojsk, které opevní pozice a vytvoří zásobovací linie.

NÁVRAT HER SE SOUBOJI HELIKOPTÉR

Heliborn značí velkolepý návrat téměř zapomenutého žánru – akčních her s helikoptérami! Zde se ponoříte do historických konfliktů, prozkoumáte mapy inspirované skutečnými lokacemi a zapojíte se do nelítostných soubojů vzduch-vzduch a vzduch-země.

Ovládejte přes 40 helikoptér rozdělených do více než 3 různých tříd a utkejte se s ostatními piloty, jakož i tanky, vojsky a protileteckým dělostřelectvem. Prověřte své schopnosti v režimech pro více hráčů, jako je Potyčka (ve stylu King-of-the-Hill) nebo Frontová linie (kdy hráči zabírají základny, pozemní vozidla se objevují v konvojích a přesouvají se přes celou mapu, aby opevnily základny a pozice), anebo si sami zahrajte nové mise pro jednoho hráče.

Vývojáři hry Heliborne chtěli věrně vyobrazit realitu ozbrojených konfliktů a vytvořit model hratelnosti, který je realistický i dynamický zároveň. Také budete mít příležitost dozvědět se více o vývoji letadel s točivými křídly. Hra představuje různá historická období a soustředí se na technologickou inovaci, která za ty roky změnila souboje vrtulníků. Výbavy pro jednotlivé helikoptéry jsou například založeny čistě na zbraňových systémech, které byly nebo by bývaly byly použity na aktivním bojišti a na misích. V této hře neuvidíte výzbroj, která by nebyla historicky přesná!

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.