Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Heavy Rain Move Edition (PS3 - Move) Bazarové

Hon na vraha s origami se díky nové edici hry pro pohybový ovladač PlayStation Move stává daleko podmanivějším. Objevte bohatý a do detailu propracovaný akční svět a užijte si neskutečnou svobodu ovládání díky PlayStation Move. Čiňte okamžitá rozhodnutí, která budou mít přímý dopad na rozvíjející se zápletku i osudy samotných postav. Vydejte se po stopách…

Jazyk EN
Žánr Adventury
Jazyk manuálu EN
169 Kč
Skladem
  • Detailní popis produktu

Hon na vraha s origami se díky nové edici hry pro pohybový ovladač PlayStation Move stává daleko podmanivějším. Objevte bohatý a do detailu propracovaný akční svět a užijte si neskutečnou svobodu ovládání díky PlayStation Move. Čiňte okamžitá rozhodnutí, která budou mít přímý dopad na rozvíjející se zápletku i osudy samotných postav. Vydejte se po stopách vraha s origami v emocemi překypujícím zážitku – jak daleko byste zašli, abyste ochránili ty, co milujete?

Heavy Rain je novým projektem dobře známého francouzského studia Quantic Dreams, které se do srdcí hráčů zapsalo tituly jako Omikron: Nomad Soul a Fahrenheit. Heavy Rain je dalším z řady těchto takřka uměleckých počinů. Slibuje přinést nebývale silný příběh posazený do úchvatné noirové atmosféry. Té pomůže jak ponuré prostředí, tak uvěřitelné chování všech protagonistů, které hru přibližuje filmu. Postavy jednají zcela realisticky podle toho, kde se nacházejí, kým jsou a v jakých okolnostech konají.

Heavy Rain (Move Edition) obsahuje:
- hru s upraveným ovládáním pro Dualshock 3 a nově i Playstation Move
- oficiální soundtrack
- stahovatelný přídavek The Taxidermist (speciální hratelná scéna)
- 3 dynamická XMB témata
- 9 videí o tvorbě hry v délce 45 minut

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.