Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Haunted: Hells Reach (PC)

V kampani The Haunted: Hell's Reach se ponoříte do strašidelného příběhu, v němž se podíváte na nejrůznější místa. Hlavním úkolem vždy bude eliminovat sílící zlo a vyčistit oblast od netvorů a bestií, a to buď na vlastní pěst, nebo v kooperaci až se čtyřmi kamarády.Zlo napadlo Zemi a jen malá skupinka lidí ho může zastavit. Naštěstí k dispozici budeme mít…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu CZ
Záruka 24
159 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

V kampani The Haunted: Hell's Reach se ponoříte do strašidelného příběhu, v němž se podíváte na nejrůznější místa. Hlavním úkolem vždy bude eliminovat sílící zlo a vyčistit oblast od netvorů a bestií, a to buď na vlastní pěst, nebo v kooperaci až se čtyřmi kamarády.

Zlo napadlo Zemi a jen malá skupinka lidí ho může zastavit. Naštěstí k dispozici budeme mít obrovský arzenál smrtících zbraní, které lze použít proti přisluhovačům pekla.

Vybrat si budete moci ze čtyř hratelných postav a těšit se můžete na více než 20 druhů nepřátel, 30 etap, osm míst, šest tajných zbraní a čtyři herní módy.

Systémové požadavky:
OS: Windows XP, Windows Vista or Windows 7
Procesor: Intel Pentium Core 2 Duo 2.4 GHz nebo AMD Athlon X2 2.8GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Grafická karta Shader Model 3.0 s pamětí 256MB of(NVIDIA GeForce 7900GS, ATI Radeon 2000 serie nebo vyšší)
DirectX®: 9
Pevný disk: 4GB volného místa na disku
Zvuková karta: kompatibilní zvuková karta pro DirectX

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.