Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Hasičská Stanice (PC)

Hasičská Stanice - Mise: Záchrana Života - je strategická simulace hasičských záchranných akcí. Hráč řeší v reálném čase všemožné havárie, nasazuje do akce různé záchranné složky a prožívá napětí, jaké v takových chvílích pociťují všíchni zúčastnění. Při akci musíte rychle přijímat důležitá rozhodnutí, abyste nebezpečnou situaci zvládli a zabránili jejímu…

Jazyk CZ
Žánr Strategie
Jazyk manuálu CZ/SK
Záruka 24
115 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
Hasičská Stanice - Mise: Záchrana Života - je strategická simulace hasičských záchranných akcí. Hráč řeší v reálném čase všemožné havárie, nasazuje do akce různé záchranné složky a prožívá napětí, jaké v takových chvílích pociťují všíchni zúčastnění. Při akci musíte rychle přijímat důležitá rozhodnutí, abyste nebezpečnou situaci zvládli a zabránili jejímu rozšíření. Záleží přitom nejen na rychlosti zásahové jednotky, ale i správné volbě vozidla a jeho vybavení. Jen tehdy se vaši hasiči stanou hrdinnými zachránci lidských životů.

Balení také obsahuje ZDARMA hru Cesta do středu země.

Min. konfigurace:
Win XPsp2/Vista, CPU 1,2 GHz, 256 MB RAM, grafická karta GeForce 4/Radeon 8500, 1 GB místa na disku
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.