Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Gravity Rush Remastered (PS4)

Vstupte do mystického města Hekseville a objevte v sobě schopnosti ovládat gravitaci a 3D prostor.Zahrajte si za Kat, neústupnou dívku, která se snaží zachránit budoucnost v rozpadajícím se světě. Kat je mladá dívka, která na začátku hry ztratí paměť, ale pro změnu získá s chopnost neuvěřitelným způsobem ovlivňovat gravitaci. Stává se tak jedinou osobou,…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
515 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Vstupte do mystického města Hekseville a objevte v sobě schopnosti ovládat gravitaci a 3D prostor.

Zahrajte si za Kat, neústupnou dívku, která se snaží zachránit budoucnost v rozpadajícím se světě. Kat je mladá dívka, která na začátku hry ztratí paměť, ale pro změnu získá s chopnost neuvěřitelným způsobem ovlivňovat gravitaci. Stává se tak jedinou osobou, která může zachránit létající město Hekseville od zničení tajemnými silami.

Ve hře Gravity Rush se můžete pohybovat buď klasicky chůzí nebo můžete využívat své schopnosti a pohrávat si s gravitací. Tato schopnost vás odpoutá od země a vy si následně určíte směr gravitace. Díky tomu můžete doslova létat vzduchem a bojovat s prapodivnými nepřáteli Nevi.

Kromě gravitace můžete také používat různé náhradníky, kteří budou určovat různé pohledy na dokončení řady misí.

Mise probíhají v různých světech, gravitace se ovládá pomocí naklánění konzole a je zde zastoupena i řada dalších dotykových i pohybových akcí.

PS4 EDICE OBSAHUJE všechny vydaná DLC (Spy Pack, The Maid Pack a The Military Pack) a hru ve vylepšené Full HD grafice.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.