Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Fracture (X360)

Fracture je akční titul, který se odehrává v druhé polovině 22. století na území USA, které je obrovskou povodní rozděleno na dvě části - východní a západní. Východní část spojenecky spřízněná s Evropou se nazývá Atlantic Alliance spolehá hlavně na robotiku a kybernetiku, východní část spřízněná s Asií zvaná Republic of Pacifika důvěřuje především genetickému…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
275 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Fracture je akční titul, který se odehrává v druhé polovině 22. století na území USA, které je obrovskou povodní rozděleno na dvě části - východní a západní. Východní část spojenecky spřízněná s Evropou se nazývá Atlantic Alliance spolehá hlavně na robotiku a kybernetiku, východní část spřízněná s Asií zvaná Republic of Pacifika důvěřuje především genetickému inženýrství. Vztahy mezi oběma částmi jsou takříkajíc na bodu mrazu, ve vzduchu visí občanská válka, kterou nakonec rozpoutá útok na vyschlou zátoku v San Francisku.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.