Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Fist of the North Star: Kens Rage 2 (X360)

Japonská akční bojovka skloubená s rubačkou podle manga/anime předlohy Fist of the North Star. Oproti původnímu dílu má hra dvojnásobně nabitý obsah, objeví se v něm Roah s extra kapitolami a taktéž další zcela nové postavy. Bezchybný bojový styl zůstává zachován.Hlavní příběhový mód (Legend) obsahuje vylepšené kapitoly půvdního dílu, přidává však navíc kapitoly…

Jazyk EN
Žánr Bojové
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
650 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Japonská akční bojovka skloubená s rubačkou podle manga/anime předlohy Fist of the North Star. Oproti původnímu dílu má hra dvojnásobně nabitý obsah, objeví se v něm Roah s extra kapitolami a taktéž další zcela nové postavy. Bezchybný bojový styl zůstává zachován.

Hlavní příběhový mód (Legend) obsahuje vylepšené kapitoly půvdního dílu, přidává však navíc kapitoly nové, a také nové příběhové linie Celestial emperor a Land of shura. Mód Dream se pak zaměřuje na události mezi kapitolami hlavního příběhu a především umožňuje multiplayer v režimu co-op či versus.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.