Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Final Fantasy XIII (PS3) Bazarové

Final Fantasy XIII se zhostíte role sličné Lightning, hrdinky vyvolené magickým krystalem, aby změnila svět Cocoon a svrhla jeho autoritářskou vládu. Ten se svých nepřátel zbavuje jejich vyhoštěním do exilového místa Pulse, kde se ocitne i Lightning a právě zde získá přátele, s nimiž se později vrátí bojovat do Cocoonu. Narušit však vratkou rovnováhu obou…

290 Kč
Skladem
  • Detailní popis produktu

Final Fantasy XIII se zhostíte role sličné Lightning, hrdinky vyvolené magickým krystalem, aby změnila svět Cocoon a svrhla jeho autoritářskou vládu. Ten se svých nepřátel zbavuje jejich vyhoštěním do exilového místa Pulse, kde se ocitne i Lightning a právě zde získá přátele, s nimiž se později vrátí bojovat do Cocoonu. Narušit však vratkou rovnováhu obou lokací může být nebezpečné, protože by se tím ublížilo i oběma životadárným krystalům, díky nimž může lidstvo v obou místech přežívá. Nemusíte se však bát, že byste část hry strávili v ponurém, temném světě, jaký si obyčejně vybavíme pod pojmem vyhnanství. Pulse je ve skutečnosti mnohem krásnější a pestřejší, než se zdá. Právě v Pulse se také seznámíte s magickou rasou Rushi, oplývající schopností přivolávat duchy a mocné přírodní živly, mezi nimiž nebudou chybět všem fanouškům série známá jména (např. Shiva, Siren nebo Ifrit). Ve hře bude také figurovat kooperativní hra/splitscreen, kdy na obrazovce uvidíte dvě postavy zároveň.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.