Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Fairy Fencer F: Advent Dark Force (PS4)

Hra Fairy Fencer F je prerodená jako Fairy Fencer F: Advent Dark Force pro systémy PlayStation 4 ve vylepšené HD verzi.Pokračujte ve vašem dobrodružství napříč třemi novými cestami příběhem. Hrajte jako Fang a jeho gang, při čemž budete čelit nové, špatné organizaci, setk…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
1.049 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hra Fairy Fencer F je prerodená jako Fairy Fencer F: Advent Dark Force pro systémy PlayStation 4 ve vylepšené HD verzi.

Pokračujte ve vašem dobrodružství napříč třemi novými cestami příběhem. Hrajte jako Fang a jeho gang, při čemž budete čelit nové, špatné organizaci, setkávat nové pohádkové bytosti a šermířů, a sbírat Furies, které jsou roztroušeny po celém světě. Každá cesta vede k jinému výsledku, takže vybírejte s rozumem.

Tahově založen RPG systém soubojů Vám umožní se proměnit během souboje a rychle porazit nepřátele. Vedle novém obsahu nyní můžete mít v jednom okamžiku až do 6 postav na bojišti. To je dvojnásobek pohádkových bytostí a šermování. S mnoho postavami bude hráč moci vybalancovat hraní se třemi novými obtížnostmi. 3 způsoby hraní The Goddess story, the Vile God story a the Evil God story jsou pouze tři způsoby dobrodružství ve světě Fairy Fencer F: Advent Dark Force . Vaše rozhodnutí ovlivňují Váš osud.

Více šermířů a více pohádkových bytostí Bojujte až se šesti postavami ve vaší partii a posílíte postavy, nebo přidávejte statistické bonusy přes"world-shaping" s novými pohádkovými přáteli, které objevíte. 3 módy hraní Vyberte si mezi lehkou, střední nebo těžkou obtížností, která bude nejvíce sedět vašemu stylu hraní a vašemu týmu.

Dabing a titulky Užijte si originální japonské a nové anglické hlasy a navíc i nové anglické titulky.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.