Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Fade to Silence (PS4)

Fade to Silence je dobrodružství pro přežití, které se odehrává v postapokalyptickém světě, kde vládne věčná zima. Sníh a led zformovaly nemilosrdnou pustou krajinu, v níž se potulují monstrózní stvoření z hororového snu. Máte vše, co je…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
1.029 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Fade to Silence je dobrodružství pro přežití, které se odehrává v postapokalyptickém světě, kde vládne věčná zima. Sníh a led zformovaly nemilosrdnou pustou krajinu, v níž se potulují monstrózní stvoření z hororového snu.

Máte vše, co je potřeba k tomu, abyste přežili ve světě, kde je vaším největším nepřítelem nemilosrdné počasí? Prozkoumejte rozsáhlou zimní krajinu: od zamrzlé říční delty k kdysi svěží zemědělské půdě a hustým lesům. Každá oblast má nesčetné množství míst k prozkoumání.

Napjatá atmosféra a nemilosrdná hratelnost. Tak vypadá skutečná výzva.

  • Sbalte si sáně, zapřáhněte své zubaté přátele a vydejte se na dlouhou výpravu do nejvzdálenějších oblastí.
  • Získávejte stoupence, abyste získali přístup k lepšímu vybavení, jež vám umožní přežít chladné prostředí a střetnutí se stále nebezpečnějšími tvory.
  • Režim „průzkum“ vám umožní pohybovat se po světě a prožívat příběh vlastním tempem.
  • Veďte své následovníky a pokuste se je za každou cenu udržet naživu. Budete čelit tvrdým zkouškám.
  • Věřte svému vnitřnímu hlasu. Je to váš přítel.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.