Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Extrémní závody (PC)

Myslíte si, že máte závodění v krvi?Tak skočte za volant, zapnete si pásy a otestujte své schopnosti hned ve třech jedinečných závodních hrách.Mad Rally vás zavede na všechny možné okruhy na klasických modelech vozidel. Od typických závodních her implementací veteránu i náročností řízení, které je vyžadováno: vozidla nejsou vybavena pružnými tlumící ani posilovací…

Jazyk CZ
Žánr Simulátor závodní
Jazyk manuálu CZ
Záruka 24
85 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Myslíte si, že máte závodění v krvi?

Tak skočte za volant, zapnete si pásy a otestujte své schopnosti hned ve třech jedinečných závodních hrách.

Mad Rally vás zavede na všechny možné okruhy na klasických modelech vozidel. Od typických závodních her implementací veteránu i náročností řízení, které je vyžadováno: vozidla nejsou vybavena pružnými tlumící ani posilovací řízení.

Ultimate Riders, to jsou závody miniautíček v retro stylu. Noční město, venkov, hypermarket a další otevřené trasy – můžete jet, kudy se vám zlíbí.

Lowriders je svět nočních závodu a lowrideru. Pusťte se do tuningu, ať váš vůz vzbuzuje závist - vyměňte pneumatiky a disky, snižte zavěšení tlumičů a nezapomeňte nainstalovat hydraulický tlumící systém. Pak změřte síly s ostatními závodníky.

MINIMÁLNÍ SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY:
WIN 98/Me/XP/Win 7
512 MB RAM
2GHz procesor s jedním jádrem
Grafická karta se 128 MB videopaměti a podporou PS 2.0 (Radeon 95xx/GeForce FX nebo novější)
Zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.