Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Expeditions Viking (PC)

Připravte se na výpravu do historie!Připravte se na velkolepé dobrodružstvíCoby nově ustanovený náčelník skromného vikinského klanu budete mít svou vlastní vesnici. Ale abyste své jméno vytesali do runových kamenů dějin, budete potřebovat velkou sílu a velké bohatství, abyste své vesnici zajistili rozmach a věhlas. Ze severských zemí už si toho nikdo moc…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
245 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Připravte se na výpravu do historie!

Připravte se na velkolepé dobrodružství

Coby nově ustanovený náčelník skromného vikinského klanu budete mít svou vlastní vesnici. Ale abyste své jméno vytesali do runových kamenů dějin, budete potřebovat velkou sílu a velké bohatství, abyste své vesnici zajistili rozmach a věhlas. Ze severských zemí už si toho nikdo moc nevezme, takže se musíte zaměřit na moře na západ, neboť se proslýchá, že jsou tam velké ostrovy plné pokladů, které jen čekají na to, až si je někdo vezme.

Jděte za štěstím

Vaši věrní huskarlové vás budou následovat i do Valhally, pokud jim to přikážete, ale abyste po sobě zanechali odkaz hodný vzpomínek i za tisíc let, budete potřebovat víc než jen věrnost. Dejte tedy dohromady schopnou bandu válečníků, postavte loď a vyrazte hledat bohatství a slávu za moře. Ve hře Expeditions: Viking od Logic Artists na vás čeká Británie.

Klíčové vlastnosti

  • Vytvořte si vlastního vikinského náčelníka a určete mu jedinečnou roli pomocí statistik, schopnost a dovedností.
  • Nájezdy, nebo obchodování? Vikingové byli známí nejen jako násilní válečníci, ale také jako zdatní kupci. Jak získáte bohatství, je jen na vás.
  • Válka a politici: Spojte se s libovolnou frakcí, ať už to budou seveřané, Piktové nebo Anglové.
  • Reputace: Pečlivě si svá rozhodnutí rozmýšlejte. Příběhy o vašich činech mohou v ostatních vyvolat strach, ale vzbudí v nich i důvěru?
  • Vkročte do stránek historie: Užijte si krásné a niterní vyprávění severské historie.

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.