Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Enemy Engaged 2 (PC)

Enemy Engaged 2 je vrtulníková simulace s realistickým letovým modelem, jejímž základem je dynamická kampaň odehrávající se na třech různých bojištích (Libanon, Taiwan, Korea) o rozloze větší než 100 000 kilometrů čtverečních. Kampaň neobsahuje žádné předem nalinkované mise, ale pouze sadu primárních a sekundárních cílům, jejichž plnění si bude muset hráč…

Jazyk EN
Žánr Simulátor
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
139 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
Enemy Engaged 2 je vrtulníková simulace s realistickým letovým modelem, jejímž základem je dynamická kampaň odehrávající se na třech různých bojištích (Libanon, Taiwan, Korea) o rozloze větší než 100 000 kilometrů čtverečních. Kampaň neobsahuje žádné předem nalinkované mise, ale pouze sadu primárních a sekundárních cílům, jejichž plnění si bude muset hráč rozvrhnout sám podle aktuální situace na bojišti, kde se bude kromě jiného střídat denní doba i v reálném čase měnit počasí. Ve hře se vyskytne cca 1200 dopravních a bojových prostředků vytvořených přesně dle skutečných předloh. Hra nabídne podporu hlasové komunikace, kdy bude hráč moci wingmanům zadávat několik jednoduchých příkazů skrze mikrofon přibalený ke hře. Chybět nebude ani podpora TrackiR technologie. Díky tomu bude hráč s pomocí příslušného hardwaru (pár senzorů) moc ovládat pohyb hlavy pilota ve hře pohybem své hlavy ve skutečnosti. Využitelné to bude hlavně pro rozhlížení po kokpitu.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.