Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Emergency 2016 (PC)

Záchranáři jsou zapotřebí stále a tak ani letos nechybí nový díl Emergency! V balení najdete kompletní Emergency 5 v Deluxe edici a k tomu rozsáhlý přídavek 2016. Ovšem pozor, zde nastává zásadní změna. Přídavek nás zavede do středověku!MOROVÉ RÁNYRozšíření 2016 vás, navzdory názvu, přenese do středověkého Kolína nad Rýnem. Zde se budete muset postarat…

Jazyk EN
Žánr Simulátor
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
169 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Záchranáři jsou zapotřebí stále a tak ani letos nechybí nový díl Emergency! V balení najdete kompletní Emergency 5 v Deluxe edici a k tomu rozsáhlý přídavek 2016. Ovšem pozor, zde nastává zásadní změna. Přídavek nás zavede do středověku!

MOROVÉ RÁNY
Rozšíření 2016 vás, navzdory názvu, přenese do středověkého Kolína nad Rýnem. Zde se budete muset postarat o lidi postihnuté morovou ránou. Musíte je tedy včas izolovat od ostatních a postarat se o ně.

TRADIČNÍ MISE
Kromě těchto netradičních úrovní zde samozřejmě najdete i všechna oblíbená moderní města a s nimi i moderní nákazy a další neštěstí. Nechybí zde mobilní jednotky intenzivní péče, hasiči a všechny další moderní typy záchranných systémů.

O hře Emergency 5

Akce Emergency 5 se odehrává na rozsáhlých, detailních mapách Berlína, Hamburgu a Mnichova. K dispozici budete mít více než dvě desítky vozů policie, záchranářu, požárníků a služeb. V kooperativním multiplayeru až pro 4 hráče jsou připraveny speciální úkoly a k dispozici je také editor na tvorbu a sdílení vlastního obsahu, kde budete moci se svým spoluhráčem dělat na společném projektu.

Hlavní rysy:

  • Populární záchranářská série Emergency.
  • Mapy Berlína, Hamburgu a Mnichova.
  • Více než dvě desítky záchranářských vozů a vozů služeb.
  • Multiplayer pro 4 hráče v kooperaci.
  • Editor na tvorbu a sdílení.
  • Oproti předchozím Emergency vylepšena grafika a ovládání.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.