Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

EA Playground (NDS)

Na EA Playground se nemusíte vždy bavit jen s přáteli nebo členy vaší rodiny. Objevujte svět této hry sami vstupováním do různých lokací, odemykáním nových aktivit, nacházením bláznivých virtuálních kamarádů a sbíráním odměn a nálepek. Hlavní rysy: - Dodgeball (Vybíjená) – Zásahem míče vyřaďte všechny ostatní děti dříve, než se to povede jim proti vašemu…

Jazyk EN
Žánr Sportovní
Jazyk manuálu CZ
Multiplayer ANO
Záruka 24
149 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
Na EA Playground se nemusíte vždy bavit jen s přáteli nebo členy vaší rodiny. Objevujte svět této hry sami vstupováním do různých lokací, odemykáním nových aktivit, nacházením bláznivých virtuálních kamarádů a sbíráním odměn a nálepek. Hlavní rysy: - Dodgeball (Vybíjená) – Zásahem míče vyřaďte všechny ostatní děti dříve, než se to povede jim proti vašemu družstvu. - Hoops – Staňte se mistry basketbalového hřiště a pokuste se vstřelit co nejvíce bodů. - Hopscotch (Panák) – V této hudební hře si ověřte své schopnosti vnímání rytmu a postřehu. - RC Racers – Závoďte s miniauty na náročné trati plné akce a po cestě sbírejte cenné energie. - Bug Hunt (Lov na brouka) – Vaším cílem je polapit co možná nejvíce motýlů, ale pozor na nebezpečné včely, jinak schytáte žihadlo! - Kicks (Kopy) – Volný fotbalový zápas pro všechny, v němž jde o získání nejvyššího počtu bodů. - Skate & Sketch (Brusli a kresli) – Naučte se všechny šílené triky a spojte všechny tečky v co nejkratším čase. - Spitballs (Foukačka) – Hledejte na hřišti svou oběť a až ji najdete, silně foukněte do mikrofonu a zasáhněte ji papírovou kuličkou! - Trampoline (Trampolína) – Při praskání balónků je vaším jediným limitem obloha! Skákejte tak vysoko, jak to jen půjde a popraskejte co možná největší počet balónků dříve, než váš protivník.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.