Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends - Complete Edition (PS4)

Vylepšená verze Dynasty Warriors 8-Xtreme Legends nabízí vše, co původní verze hry a kromě podpory dalších platforem také množství herních vylepšení. Vylepšená verze Dynasty Warriors 8-Xtreme Legends nabízí vše, co původní verze hry a kromě podpory dalších platforem také množství herních vylepšení. Complete Edition znamená, že hra obsahuje původní hru Dynasty…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
515 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Vylepšená verze Dynasty Warriors 8-Xtreme Legends nabízí vše, co původní verze hry a kromě podpory dalších platforem také množství herních vylepšení. Vylepšená verze Dynasty Warriors 8-Xtreme Legends nabízí vše, co původní verze hry a kromě podpory dalších platforem také množství herních vylepšení. Complete Edition znamená, že hra obsahuje původní hru Dynasty Warriors 8 i datadisk Dynasty Warriors 8 : Xtreme Legends .

Co vše je ve hře nové :

Každá postava má k dispozici druhý EX attack .

Vylepšený Bodyguard systém, díky kterému můžete využívat až 3 bodyguardů .

Možnost manuální aktivace Storm Rush útoků ( pomocí stlačování kostky a trojúhelníku najednou).

Možnost zobrazit health bar pouze pro nepřátelských generálů .

Maximální level zvýšen z 99 na 150.

Nová-šestá úroveň zbraní pro každý typ .

Nová úroveň obtížnosti-Ultimate .

Několik nových kostýmů díky DLC .

Nástupce úspěšné série Dynasty Warriors -Dynasty Warriors 8 přináší několik nových vylepšení .

Nová verze hry obsahuje množství" co-když" scénářů , kde se příběh hry mění podle toho , jak se zachováte v různých situacích , které Vám hra nabídne . Postavy , které zemřely v jistých historických bitvách , nyní žijí a hra ukazuje , jak se historie mohla změnit a co se mohlo stát, kdyby žili.

Tyto kampaně , jakož i klasické Story mode souboje , se budou odehrávat napříč více, než 40 novými lokacemi , kde si budete moci vybrat z více než 70ti hratelných postav , se kterými budete moci pomocí devastujících útoků poslat armády ... hordy ... legie nepřátelských vojáků do zapomnění .

Podobně jako v předchozích verzích se příběh drží historie království Wei , Wu , Shu a Jin a následuje jejich politické a vojenské akce během války o moc nad Třemi Čínskými království ( Three Kingdoms of China ) .

Množství nových postav a postav, které se vrátily z minulých dílů-spolu čítající více, než 70 hratelných postav

Množství nových bojišť a terénů-více, než 40 kompletně nových lokací

Možnost ovlivnění historie-upravte příběh podle vlastních rozhodnutí, nechte žít ty, co zemřeli a sledujte, jak se historie mění na základě Vašich rozhodnutí

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.