Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

DSi Small Tools Pack Black (SL-5552-SBK)

S Nintendo® DSi Small Tools Pack jsi vybaven nejlepším ochranným a čisticím příslušenstvím pro Tvou ruční konzolu Nintendo DSi. Displej nemá ani škrábance, a ani šmouhy. Také prach není více problémem. Kromě toho se pro všechny případy dodají spolu dva normální a dva palcové Touch-Pens, jakož i praktický 6 v 1 Game Case. 2 náhradní Touch-Pens s Touch…

Záruka 24
45 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
S Nintendo® DSi Small Tools Pack jsi vybaven nejlepším ochranným a čisticím příslušenstvím pro Tvou ruční konzolu Nintendo DSi. Displej nemá ani škrábance, a ani šmouhy. Také prach není více problémem. Kromě toho se pro všechny případy dodají spolu dva normální a dva palcové Touch-Pens, jakož i praktický 6 v 1 Game Case. 2 náhradní Touch-Pens s Touch Pad šetřicí hlavou 2 praktické palcové Touch-Pens 6v1 pouzdra pro hry vysoce hodnotný hadřík z mikrovláken k čištění displeje ochranné fólie pro displej a Touch Pad nářadí k nanesení ochranné fólie uzavírací čepičky pro všechny sloty a přípojení.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.