Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Driveclub (PS4)

Připravte se na závodní hru jako nikdy předtím! Vyvinutá exkluzivně pro PS4 studiem Evolution Studios, týmem, který stojí za nejprodávanější MotorStorm sérií, #DRIVECLUB je celý jen o Vás a Vašich přátelích. Je o týmové práci-o tom, jak každý bojuje za toho druhého a získávají ceny spolu-a to nejdůležitější-je to o sdílení vzrušujícího společného zážitku…

Jazyk EN
Žánr Simulátor závodní
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
389 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Připravte se na závodní hru jako nikdy předtím! Vyvinutá exkluzivně pro PS4 studiem Evolution Studios, týmem, který stojí za nejprodávanější MotorStorm sérií, #DRIVECLUB je celý jen o Vás a Vašich přátelích. Je o týmové práci-o tom, jak každý bojuje za toho druhého a získávají ceny spolu-a to nejdůležitější-je to o sdílení vzrušujícího společného zážitku z každé jízdy. Šlápněte na plyn v sólo závodě, nebo se připojte do závodního klubu, a objevte, o čem celý #DRIVECLUB vlastně je. Vytvořen speciálně s myšlenkou na hráče nové generace, #DRIVECLUB Vás permanentně spojuje s Vašimi přáteli a umožňuje Vám sdílet Vaše zkušenosti, posílat a přijímat výzvy, a držet krok s výkonem svého týmu.

#DRIVECLUB přivádí k životu srdce a duši auto kultury. Neuvěřitelný, autentický a intenzivní závodní zážitek, s #DRIVECLUB budete cítit potěšení z jízdy na těch nejvýkonnějších a nejdokonalejší, vytvořené autech na světě, vše poskytované v ohromujících detailech.
Vstupte do klubu-Získejte více díky hraní v klubu. Získejte přístup k více okruhům, speciálním úkolům a událostem díky členství v závodnická klubu! Vstupte do existujícího klubu, nebo si vytvořte vlastní a spojte se až s 12 hráči a získejte více herních peněz a bonusů! Vše, co udělají Vaši členové, pomůže Vám, a Všechno, co uděláte Vy, umožní Vašim členům dosáhnout více! Spojte se a reprezentujte svůj klub s vlastními týmovými barvami a logy na svých autech!
Přijměte výzvy!-Neustále pestré výzvy dodávají hře pocit svěžesti a unikátnosti, a nabízejí každému hráči zážitek, jaký vyhovuje i jeho životnímu stylu. Každá sekce každého okruhu nabízí novou možnost, jak si rozdat souboj mezi Vámi a Vašim spoluhráčům zda rivalům a tak máte vždy pro co hrát.
Intenzivní závodní zážitek-každý detail nadupaného závodění byl pečlivě přetvořen, aby Vám poskytl autentický a vzrušující zážitek ze závodění z pohledu první osoby. Pociťte každý centimetr asfaltu pod Vašimi koly, ohromný řev motoru a příval adrenalinu proudícího v žilách.
#DRIVECLUB LIVE-Vždycky je tu něco nového, co můžete dělat a nové velké ceny, které můžete vyhrát. Spĺňajte individuální úkoly, na které můžete jít sami a získávat ceny pro sebe, nebo s klubem proti klubem, zda vyzkoušejte týdenní turnaje, a zjistěte, kdo je ten nejlepší závodník.
nejvytříbenější auta-ručně vybrány pro jejich výkon a krásu, každé auto v #DRIVECLUB je čistá radost řídit-auta jsou vytvořeny se šílenou úrovní detailů a přesnosti jak uvnitř, tak venku. Osobně si upravte auta ve své garáži, a ukažte svůj unikátní look nebo použijte b

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.