Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Drakensang: Řeka času (PC)

Ve hře automaticky naleznete registrační kód, pomocí kterého po registraci na našich internetových stránkách obdržíte návod na zpřístupnění bonusového předmětu "Lektvar bojovníků" + odkaz ke stažení soundtracku zdarma. Lektvar hrdinovi přidává…

Jazyk CZ tit.
Žánr RPG
Jazyk manuálu CZ
Záruka 24
159 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Ve hře automaticky naleznete registrační kód, pomocí kterého po registraci na našich internetových stránkách obdržíte návod na zpřístupnění bonusového předmětu "Lektvar bojovníků" + odkaz ke stažení soundtracku zdarma. Lektvar hrdinovi přidává trvalý bonus k bojovým dovednostem a nelze ho nijak ve hře získat. Jako další bonus dostanete pouze u nás "Magický bojový prsten", přidávající bonus k bojové magii. Speciální kódy je třeba vložit v hlavním menu a poté si předměty vyzvednout u poslíčka v přístavu v Nadoretu (nabídka je omezená a pouze pro první expedované kusy hry).

O vydání hry se v Německu stará vydavatel dtp Entertainment a hra pochází z dílen vývojářské firmy Radon Labs. Bude se jednat o prequel (tedy hru jejíž děj předchází dříve uvedené hře) k nejlepšímu německému RPG roku 2008 (Drakensang: The Dark Eye).

"Fanoušci Drakensang a RPG dostanou přesně to, co chtějí: nový příběh ze světa Drakensang, který přináší tolik novinek, kolik je jen možné a nové herní prvky", popisuje Bernd Beyreuther, umělecký ředitel společnosti Radon Labs.

"Navazujeme na úspěch hry Drakensang: The Dark Eye. Hráči se mohou těšit na další výborné představení jejich oblíbeného RPG systému. A ti hráči, kteří se budou se hrou teprve seznamovat, rozhodně o nic zajímavého nepřijdou a řádně je s fascinujícím středověkým fantasy RPG světem Drakensang: The River Of Time seznámíme", dodává Markus Windelen ze společnosti dtp Entertainment.

Hru plánujeme uvést s českými titulky na podzim (pravděpodobně v září / říjnu) letošního roku.

Minimální systémové požadavky
* operační systém Windows® XP SP3, Windows Vista® SP2 nebo Windows® 7
* procesor Intel® Pentium® 2,8 GHz nebo odpovídající AMD
* paměť 1 GB / 2 GB pro Windows Vista® a Windows® 7
* grafická karta 256 MB, kompatibilní s DirectX® 9.0c a s funkcí Pixel Shader 3.0
* zvuková karta kompatibilní s DirectX® 9.0c
* 7 GB volného místa na pevném disku
* mechanika DVD-ROM
* DirectX® 9.0c

b>Podporované grafické karty v době vydání
* ATI® Radeon® série HD 2000, 3000, 4000 a 5000
* NVIDIA GeForce™ série 6800/7/8/9/200/400

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.