Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Dragon Age: Inquisition GOTY (XOne)

Dragon Age 3: Inquisition GOTY edice obsahuje navíc tyto DLC:The DescentSpoils of the AvvarSpoils of the QunariDragonslayerBlack EmporiumJaws of HakkonDestructionDragon Age 3: Inquisition přináší kombinaci propracovaného příběhu, komplexního herního systému RPG a podpory zcela nového hern…

Záruka 24
325 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Dragon Age 3: Inquisition GOTY edice obsahuje navíc tyto DLC:
The Descent
Spoils of the Avvar
Spoils of the Qunari
Dragonslayer
Black Emporium
Jaws of Hakkon
Destruction

Dragon Age 3: Inquisition přináší kombinaci propracovaného příběhu, komplexního herního systému RPG a podpory zcela nového herního enginu na bázi mnohonásobně oceněné technologie Frostbite™ 2. Podle Aaryna Flynna, generálního manažera studií BioWare, by měla hra obsahovat skvělý příběh se smysluplnými volbami, obrovský svět ke zkoumání, široké možnosti přizpůsobení a intenzivní takticko-bojový systém.

Pokud si vzpomínáte, tak jsme svět Dragon Age před pár lety opouštěli v tu nejhorší možnou chvíli. Kataklyzmatické události uvrhly zemi Thedas do naprostého chaosu. Draci zatemnili oblohu a vrhli stín hrůzy na kdysi klidné království. Napjaté vztahy povolily. Mágové byli uvrženi do totální války proti despotickým templářům. Národy povstaly proti sobě a ke všemu došlo k protržení Závoje. Je tak pouze na nás, abychom obnovili pořádek. Pomůžete Inkvizici a dopadnete agenty chaosu? Nebo plánujete něco jiného? Vaše rozhodnutí navždy změní Dragon Age!

Skalní founoušci se mohou těšit na návrat starých známých postav z předchozích dílů. Tvůrci zatím odtajnili divokou čarodějku Morrigan nebo mistra samostřílu Varrica Tethrase. Navíc mnohem hlubší a koplikovanější charaktery, společně s vyvýjejícím se světem, umožní dohrání hry mnoha různými způsoby. Podle vývojářů na nás čeká více než 40 různých konců.

Celá série už získala více jak 80 ocenění kritiků z celého světa a dosud si na konto připsala více než 8 miliónů prodaných kopií. Od vydání prvního titulu Dragon Age: Prameny v roce 2009 společnost spolupracovala také na řadě knih, komiksů, animovaném filmu a sběratelských předmětech. Jak je u BioWare zvykem, vytváří kolem svých her obrovské universum, které baví lidi po celém světě. Takže se připravte, protože v pořadí třetí pokračování přistane na pultech obchodů se vší noblesou a podle ohlasů to bude síla!

 
KLÍČOVÉ PRVKY
-Rozsáhlý svět, kde bude mnoho rozdílných regionů. Prozkoumávání světa se prý stane posedlostí.
-Starý dobrý způsob psychologického RPG - povedeme skupinu rozdílných dobrodruhů do boje, kdy každé rozhodnutí bude otevírat nové a nové možnosti.
-Všechna rozhodnutí budou mít vliv na říši Thedas. Za chyby budou platit nejen postavy, ale i království samotné. -Běžné budou i proměny země a přírody.
-Těšit se také můžeme na hlubší a komplikovanější charaktery.
-Mnoho fanoušků zklamal druhý díl tím, že nabídl předdefinovanou postavu. Od tohoto modelu tvůrci ustupují, takže od teď je práce s tvorbou postavy pouze na vás.
-Fantastické dobrodružství, kde budeme muset zastavit anarchistické kataklyzma a blížící se věk draků!


Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.