Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Domination Massive Assault (PC)

Hra se odehrává 5 let po první válce o nový svět, která skončila vítězstvím Free Nations Unions. Zbytky poražených z Phantom League přešli do ilegality. Vyrobily nové typy mocných zbraní, zahájili svůj tajný útok při oslavě výročí Velkého vítězství a zničili více než polovinu armády Free Nations Unions na přehlídce - potom lépe ovládli všechna velká města…

Jazyk EN
Žánr Strategie
Jazyk manuálu EN
Multiplayer ANO
Záruka 24
125 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu
Hra se odehrává 5 let po první válce o nový svět, která skončila vítězstvím Free Nations Unions. Zbytky poražených z Phantom League přešli do ilegality. Vyrobily nové typy mocných zbraní, zahájili svůj tajný útok při oslavě výročí Velkého vítězství a zničili více než polovinu armády Free Nations Unions na přehlídce - potom lépe ovládli všechna velká města a vytlačili zbylé jednotky Free Nations Unions do hor, na ostrovy a na dosud neobydlené planety.
Hra obsahuje nový Assault mod, ve kterém hráč dostane omezené zdroje k naverbování armády a dobytí sítě pevností dobře ozbrojeného nepřítele.
Hlavní rysy :
- 6 nových planet včetně rozsáhlých map
- 2 megakampaně: obraná pro Free Nations Unions a útočná pro Phantom League
- 20 nových singleplayer scenářů
- Nový Assault mod
- Inteligentní AI se strategickým talentem a taktickou technikou
- Detailní a realistická grafika
- Plně 3D grafický engine
- Spousta vylepšení v single i multiplayeru
- Multiplayer přes LAN

Minimální konfigurace :

Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0.65GB volno na disku, 4x CDROM, grafická karta min. GeForce 2 nebo Ati Radeon 7500

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.