Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Devil May Cry HD Collection (X360)

Balík Devil May Cry HD Collection obsahuje pěkně pohromadě trojici titulů stejnojmenné série. Konkrétně se můžete těšit na první tři díly: Devil May Cry, Devil May Cry 2, a Devil May Cry 3: Dante’s Awakening Special Edition. A to vše exkluzivně přepracované do fantastického HD rozlišení, s bonusovým obsahem a podporou trofejí a achievementů.První díl…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
440 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Balík Devil May Cry HD Collection obsahuje pěkně pohromadě trojici titulů stejnojmenné série. Konkrétně se můžete těšit na první tři díly: Devil May Cry, Devil May Cry 2, a Devil May Cry 3: Dante’s Awakening Special Edition. A to vše exkluzivně přepracované do fantastického HD rozlišení, s bonusovým obsahem a podporou trofejí a achievementů.

První díl s názvem Devil May Cry se objevil na pultech obchodů již v roce 2001 a okamžitě předefinoval celý akční žánr. Srdce hráčů si získal svým konceptem neutuchající akce s anti-hrdinou Dantem. Dante je hříčkou osudu, dítkem spojení lidské matky a ďábelského otce Spardy. Díky tomu je vybaven vrozenými schopnostmi, díky kterým může bojovat proti silám temnoty a zachránit lidstvo před zatracením.

Devil May Cry 2
Dante je zpět - propracovanější a tvrdší než dříve, charismatický lovec démonů zlepšil své bojové schopnosti pomocí stylových nových pohybů a ničivých útoků. Nabízí nonstop akci, která kombinuje boj na blízko s nejúžasnějšími zbraňovým sekvencemi, jaké jste kdy měli možnost vidět.

Devil May Cry 3: Dante’s Awakening Special Edition
Dante byl zasvěcen, aby porazil zlé síly. Jeho bratr Virgil ale podlehl silám svých zlých předků. Jedné noci se objevil na střeše Danteho detektivní agentury a vyzval ho k boji. V této speciální edici budete mít možnost zahrát si rovněž za Virgila. Stejně jako si užít exkluzivní režimy Turbo a Bloody Palace.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.