Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today (PS4)

Hrozná pandemie mění lidstvo na rozpuštěných, nakažených kterým delirium dodává nadpřirozené kognitivní síly ... ale také jejich vede blíže k hrozivé smrti. Kořen této nákazy se zdá být ve velké vlně, nevysvětlitelné sérii přírodních katastrof, které zničily všechny energetické zdroje a komunikace, a ponořili svět do chaosu, nemilosrdně kontrolovaného autoritami…

Jazyk EN
Žánr Adventury
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
559 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hrozná pandemie mění lidstvo na rozpuštěných, nakažených kterým delirium dodává nadpřirozené kognitivní síly ... ale také jejich vede blíže k hrozivé smrti. Kořen této nákazy se zdá být ve velké vlně, nevysvětlitelné sérii přírodních katastrof, které zničily všechny energetické zdroje a komunikace, a ponořili svět do chaosu, nemilosrdně kontrolovaného autoritami a armádou. Hráči musí pomoci Michaelovi, muži bez minulosti, získat jeho identitu a dekódovat události, které přivedly svět na okraj kolapsu. Pokud si Michael nepohne, nebude schopen zabránit nevyhnutelná momentu synchronicity mrtvých, kdy se rozpadne samotný čas. Klasické rozhraní zamíření a kliknutí. 2D grafika, která představuje unikátní expresionistický styl. Díky ohromujícímu dystopická sci-fi zápletka. Zralý obsah, který představuje temný a krvavý příběh. Atmosférická hudba složená indie rockovou skupinou Kovalský. Německý a anglický dabing.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.