Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Darkest of Days CZ (PC)

Darkest of Days je originální intenzivní FPS se zajímavým příběhem. Děj začíná ve chvíli, kdy je hlavní hrdina těsně před smrtí zachráněn tajemnou a podle všeho velmi mocnou organizací. Ta jej přenese do jiné doby a představí mu jeho poslání. Ogranizace se snaží zabránit zlým předpovědím v budoucnosti, které by mohly mít dalekosáhlé následky pro celý svět,…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu CZ
Multiplayer ANO
Záruka 24
105 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Darkest of Days je originální intenzivní FPS se zajímavým příběhem. Děj začíná ve chvíli, kdy je hlavní hrdina těsně před smrtí zachráněn tajemnou a podle všeho velmi mocnou organizací. Ta jej přenese do jiné doby a představí mu jeho poslání. Ogranizace se snaží zabránit zlým předpovědím v budoucnosti, které by mohly mít dalekosáhlé následky pro celý svět, a tak vysílá své agenty do minulosti, aby napravili řadu tehdejších chyb.

Minimální konfigurace: Operační systém: Windows XP SP2/Vista/7, Procesor Intel/AMD 2 GHz, Operační paměť 1GB (2 GB Vista/7), Grafická karta GeForce 6600/Radeon 9600*, Zvuková karta DirectX kompatibilní, Místo na disku 5 GB, Síťová hra nepodporuje.

 *integrované grafické karty (Sis, Intel aj.) a grafické chipy pro notebooky nejsou podporovány

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.