Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Construction Simulator: Stavba povolena (PC)

Naložte cement a maltu a vžijte se do role opravdového stavebního dělníka. Ve hře „Construction Simulator Stavba povolena“ dostanete příležitost vyzkoušet si všechny možné stavební profese, jaké se uplatňují při stavbách různých typů budov. Pomocí minirypadla připravte základy pro malou garáž nebo nalijte beton do bednění pro novou budovu základní…

Jazyk CZ tit.
Žánr Simulátor
Jazyk manuálu CZ
Záruka 24
115 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Naložte cement a maltu a vžijte se do role opravdového stavebního dělníka. Ve hře „Construction Simulator Stavba povolena“ dostanete příležitost vyzkoušet si všechny možné stavební profese, jaké se uplatňují při stavbách různých typů budov. Pomocí minirypadla připravte základy pro malou garáž nebo nalijte beton do bednění pro novou budovu základní školy, která bude stát ve vaší čtvrti. Posaďte se za volant buldozeru a upravte podloží budoucího parkoviště nebo nastupte do vysokozdvižného vozíku, abyste naložili palety se střešní krytinou, které míří na staveniště.

Copak jste si nikdy nechtěli vyzkoušet teleskopický jeřáb nebo pořádný návěs? Ve hře „Construction Simulator: Stavba povolena“ na vás čeká početný vozový park plný kopií skutečných stavebních strojů. Chopte se volantu nakladače, abyste mohli umístit další část potrubí, nebo si sami dovezte materiál na stavbu nákladním automobilem. Realistické chování strojů vás ohromí! Budete se kochat věrohodně ztvárněnou 3D grafikou – věrně a detailně zpracované a animované je jak prostředí, tak vozidla s kabinami a postavami lidí.

Vezměte stavební plány a prostudujte si je v mobilních buňkách na různých staveništích. Rozmanité úkoly vás zavedou na různá místa ve městě – podíváte se na sídliště, do průmyslové zóny, ale i do přístavu. Nebo si stavební techniku chcete jen vyzkoušet? Stačí zvolit prostředí lomu a tam můžete v klidu jezdit, aniž byste se dostali do časové tísně.
 
Hra „Construction Simulator 2012“ realisticky simuluje každodenní pracovní ruch na staveništi.

Vlastnosti produktu:

  • Početný vozový park představující skutečné stroje.
  • Celá řada různých stavenišť s napínavými dílčími úkoly zachycuje čilý ruch stavenišť a nabízí neutuchající zábavu.
  • V lomu si můžete podle libosti a nálady ověřit, co ten který stroj dovede.
  • Sympatické postavy hráčů a filmové scény pomáhají věrně zachytit atmosféru veškerého dění.


Systémové požadavky:
OS: Windows XP (SP3)/Vista/7
Procesor: Pentium III nebo srovnatelný s taktem 800 MHz
Paměť: 2GB RAM
Hardisk: 700 MB volného místa na pevném disku
DirectX 9.0c
Grafická karta: 3D grafická karta s 256 MB RAM

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.