Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Cladun Returns: This is Sengoku! (PS4)

Hra Cladun Returns: This is Sengoku! se odehrává v historickém Japonsku, v éře Sengoku. Budíte se v záhadném světě Arcanus Cella, kde se duše mrtvých sdružují při čekání na reinkarnaci. Některé duše však mají nedokončené záležitosti,…

Jazyk EN
Žánr RPG
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
629 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Hra Cladun Returns: This is Sengoku! se odehrává v historickém Japonsku, v éře Sengoku. Budíte se v záhadném světě Arcanus Cella, kde se duše mrtvých sdružují při čekání na reinkarnaci. Některé duše však mají nedokončené záležitosti, které musí být vyřešeny před jejich reinkarnací.

Hráči asistují duším cestováním do míst v reálném světě, v feudálním Japonsku budou bojovat s nebezpečnými nepřáteli a překonávat smrtelné pasti. Navrhněte vzezření a vybavení vaší postavy až do posledního pixelu. Po tvoření pixelové editoru můžete Vaše výtvory sdílet a ostatní hráči je mohou využívat a přidávat si je do vlastních her.

Díky systému"Magic Circle" Vás mohou spojenci posílit a ochránit. Rozdělte artefakty a uspořádejte je do formací, čímž maximalizujete Vaši sílu a schopnosti.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.