Vítejte v herním e-shopu Gamemax.cz
Zákaznická linka+420 222 524 483 , 602 846 421 Napište nám

Candle: The Power of the Flame (PS4)

Candle je adventura s náročnými hádankami. Hrajete v roli Teku, mladého nováčka na nebezpečné výpravě zachránit svůj kmen šamanů od zlověstného kmene Wakcha. Ale cesta je plná zákeřných pastí a náročných překážek. Pro zvládnutí…

Jazyk EN
Žánr Akční
Jazyk manuálu EN
Záruka 24
525 Kč
Do 3 - 5 dnů
  • Detailní popis produktu

Candle je adventura s náročnými hádankami. Hrajete v roli Teku, mladého nováčka na nebezpečné výpravě zachránit svůj kmen šamanů od zlověstného kmene Wakcha. Ale cesta je plná zákeřných pastí a náročných překážek. Pro zvládnutí těchto nástrah budete potřebovat pozorné oko a dobrý smysl pro vnímání okolí nebo se může stát, že váš další krok bude posledním. Teku má však speciální dar, jeho levá ruka je svíčka. Bude světlým majákem, který odežene nepřátel nebo posvítí na temné místa. Hra nabízí úžasné ručně malované vizuální provedení, které jí dodává speciální styl, neboť všechny pozadí i postavy byly pečlivě ručně namalované a naskenované do hry. Hra vyzařuje dojem neustále se měnící živé malby. Dávejte pozor na všechny detaily pro vyřešení hádanek. Vždy se mějte na pozoru, čeká na vás další nástraha. V ruce doslovně držíte sílu ohně. Ručně malované vodové barvy příchozí k životu. Úžasná hudba s nádechem kultury jižní Ameriky.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.